Нічна маска від Estee Lauder немов обіймає шкіру: що відомо про новинку

Компанія також стверджує, що маска допоможе вам отримати дві ночі сну за одну. Компанія також стверджує, що маска допоможе вам отримати дві ночі сну за одну.
Нічна маска від Estee Lauder немов обіймає шкіру: що відомо про новинку
Нова нічна маска для обличчя – Advanced Night Repair Overnight Mask, Джерело: Estée Lauder

Хороший сон – запорука здоров’я шкіри. Але ідеальні вісім годин відпочинку часто здаються недосяжними. Одутлі обличчя, темні кола під очима і тьмяний колір обличчя – явні ознаки того, що ви пожертвували сном заради нічних задоволень. Ми все це проходили. Що ж робити? Ми пропонуємо вам не нехтувати турботою про шкіру перед сном. Є одна нічна маска для обличчя, яка оновить вашу шкіру і вранці ви матимете свіжий і відпочилий вигляд.

Що це за маска? Advanced Night Repair Overnight Mask. WomanEL розповість про новинку від Estee Lauder, а також чому взагалі варто наносити маску вночі.

Чому важливо піклуватися про шкіру обличчя вночі

У неспокійні ночі бар’єрний захист шкіри найбільш слабкий. На відміну від денного часу, коли він служить захистом від агресивних чинників довкілля, вночі волога може випаровуватися зі шкіри, залишаючи на ранок тьмяний і похмурий вигляд.

Увечері шкіра переходить у режим відновлення, усуваючи ушкодження й оновлюючи клітини у відповідь на щоденні стреси, такі як ультрафіолетове випромінювання, синє світло, забруднення та різкі перепади температури.

Ось чому важливо про неї піклуватися. Звичайно, не бракує засобів для догляду за шкірою, покликаних протистояти безсонним ночам. Нічні креми, сироватки і маски для очей – ось лише деякі з продуктів, покликаних зберегти сяйво і молодість вашої шкіри, поки ви відпочиваєте.

Але для тих, хто шукає альтернативу 10-ступінчастій нічній рутині, найкращим рішенням стане нічна маска для обличчя.

Дізнайтеся, що таке стрімінг шкіри. Цей тренд може спростити вам догляд за нею в літній час і не тільки.

Нічна маска для обличчя від Estee Lauder: що потрібно знати

Нічна маска від Estee Lauder немов обіймає шкіру: що відомо про новинку
Нічна маска від Estee Lauder вирівняє колір вашої шкіри і підвищить шкірний бар’єр, Джерело: Estée Lauder

Advanced Night Repair Overnight Treatment від Estée Lauder – новітня перлина в лінійці Advanced Night Repair бренду. Марка має більш ніж 40-річний досвід у сфері нічних технологій. І ця нова нічна маска обіцяє зробити всю важку роботу, поки ви спите.

Маска Advanced Night Repair Overnight Treatment від Estée Lauder забезпечує дві ночі сну за одну. Це здається грандіозною заявою, але бренд підкріплює її вражаючими даними. Згідно з дослідженням, учасники спостерігали збільшення зволоженості на 58%, зміцнення бар’єру на 40% і більш рівний колір обличчя на 13%.

Технологія

Чари криються у формулі. Використовуючи інгредієнт під назвою АТФ (аденозинтрифосфат), а також бурштинову кислоту й екстракт артемії, Estée Lauder створив технологію ATPower™. Вона наповнює клітини шкіри енергією та оживляє їх. Серед інших інгредієнтів варто відзначити 13%-вий ліпідний інфуз, що складається з олій ши і какао, які немов огортають шкіру вологою, а також високо- і низькомолекулярні гіалуронові кислоти, що забезпечують ефект роси і підтягнутості.

Крім інгредієнтів, найунікальнішою частиною цієї маски, безсумнівно, є її текстура і відчуття. Бренд використовував точну технологію нагріву й охолодження, щоб створити маску, яка за одне застосування перетворюється з твердої речовини на бальзам і рідину.

Спочатку вона тверда – як злегка пружна паличка масла. Але коли ви зачерпуєте маску і масажуєте нею обличчя, вона тане, перетворюючись на маслоподібний бальзам. Він чарівним чином занурюється в шкіру, створюючи ефект другої шкіри, огортаючи її м’якою вуаллю.

Вода корисна для шкіри, це всі знають. Але що насправді зміниться в її стані за умови регулярного пиття 3,7 л? Читаємо тут.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *