Сайт WomanEL.com є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет та здійснює свою діяльність, дотримуючись чинного законодавства України.

На сайті WomanEL.com дозволено як самостійне розміщення інформації користувачами, так і авторами сайту. Тому розміщення матеріалу на сайті відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в Інтернеті.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщені Користувачами матеріали. Ми покладаємо на себе відповідальність лише за розміщений нашими авторами матеріал.

Адміністрація сайту негативно ставиться до порушення авторських прав на сайті WomanEL.com та покладає на себе відповідальність у разі виявлення матеріалу, що порушує авторське право.

Тому, якщо Ви є правовласником виняткових прав на матеріал, що включають:

  • право на відтворення матеріалу
  • право на поширення матеріалу
  • декларація про публічний показ матеріалу
  • право на доведення матеріалу до загального огляду

та Ваші виняткові майнові права порушені нашим сайтом WomanEL.com, ми просимо Вас негайно інформувати нашу службу розгляду скарг, надіславши нам електронний лист через форму зворотного зв’язку.

Ваше повідомлення буде негайно розглянуте адміністрацією сайту. Вам буде надіслано електронного листа, який повідомляє про результати проведених дій щодо матеріалу, що порушує Ваше виключне право.

Для того, щоб повідомити про порушення сайтом WomanEL.com. Ваше право на матеріал, Вам необхідно також коректно заповнити всі поля форми та відправити нам на розгляд. Скарга буде розглянута негайно, у строк, що не перевищує 5 робочих днів.