Добриво ДоброДІЙ: його використання у точному землеробстві

Основна мета будь-якого бізнесу – отримання прибутку.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Аграрна сфера у цьому контексті – не виключення. При цьому, справжній господарник успішно реалізує свої бізнес-проекти, не завдаючи шкоди довкіллю. Для прикладу, використовуючи органо-мінеральні добрива, створені з природно властивих живим організмам речовин, що повністю споживаються рослинами. Таким чином, розумне вкладення коштів веде до отримання прибутку. Одночасно з цим, не завдається жодної шкоди агроекологічному стану ґрунту.

Ще один приклад виваженого, правильного підходу з точки зору ведення бізнесу в аграрному секторі економіки – використання комплексної високотехнологічної системи сільськогосподарського менеджменту. Мова йде про точне землеробство. 

Яким чином можна досягти результатів точного землеробства?

Точне землеробство передбачає застосування технології глобального позиціонування, географічних інформаційних систем, технології оцінки урожайності, змінного нормування, а також технології дистанційного зондування землі та багато іншого. Щоб перейти на точне землеробство, потрібна відповідна техніка, високі IT технології, серйозні спеціалісти. Тобто великі фінансові вкладення та людські ресурси.

А якщо немає таких ресурсів? Що робити? Можна просто відмовитися від точного землеробства. Однак, це означало б, що потрібно забути й про гарні результати: отримання врожаю пшениці по 50-100 ц/га, зерна першого ґатунку, тощо. Є й інший шлях – застосовувати альтернативні методи. На сьогоднішній день є технологія, яка дозволяє без додаткової техніки та спеціалістів вже зараз отримувати високі врожаї. Це — технологія ДоброДІЙ.

Позакореневе живлення — економія сили та часу

Чи існує економічно вигідний, швидкий та водночас дієвий спосіб внесення поживних речовин? Так, існує. Це – позакореневе підживлення. Що значить, вигідний? Основні критерії щодо цього — значна економія часу та кількості добрив, заощадження витрат на техніку, пально-мастильні матеріали, а також раціональне використання людського ресурсу.

Чому таке живлення дає максимальний ефект? Під час дії негативних природних факторів для мінімізації їх наслідків виникає необхідність швидкого реагування на такі зміни. А при виникненні сприятливих умов вкрай важливо відразу забезпечити рослину повноцінним органо-мінеральним живленням, яке вона може засвоїти в повному обсязі. При цьому проміжок часу між дією негативних та сприятливих факторів може бути дуже коротким. То ж, і діяти аграрію необхідно дуже швидко. Якраз застосування добрив шляхом обприскування вегетативних органів (листків, стебел, квіток, плодів) рослин їх водним розчином допомагає вирішити це питання.

Важко повірити, якщо не пересвідчитись на існуючому досвіді, що позакореневе підживлення різко активізує і розвиток, і результативність роботи кореневих систем.

Надзвичайно висока економічна результативність такого підживлення ще й у тому, що воно рідко виконується «у чистому виді», без одночасного застосування пестицидів. А це наполовину заощаджує витрати на техніку, ПММ, тощо. Тому завбачливий господар ніколи не буде робити обробки пестицидами без поєднання з позакореневим живленням і навпаки, в тому числі з поєднанням мікроелементного комплексу, який міститься, наприклад, в органо-мінеральному добриві ДоброДІЙ.

Таким чином, використання «працюючої» технології (при наявності у своєму розпорядженні актуального аналізу ґрунту) як альтернативі чи частковій заміні точного землеробства дає економічно дієвий результат.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

Добавить комментарий

Блоги

Авторская колонка

2011-2020. Все права защищены© WomanEL - женский онлайн-журнал. Использование любых материалов, опубликованных на нашем сайте, разрешается при условии ссылки на WomanEL.com. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена вне зависимости от полного либо частичного использования материалов в первых 50% текста материала. |