Ариана Гранде призналась в ужасном желании

Вы не поверите, с кем звезда хотела бы встретиться и поговорить. Ви не повірите, з ким зірка бажає зустрітися та поговорити.
Аріана Гранде, маньяк, Джеффрі Дамер
Аріана Гранде. Фото: Instagram

30-летняя американская певица Ариана Гранде совершила неожиданное и жуткое признание, поразившее многих ее поклонников, сообщает WomanEL. В недавнем интервью с актером Пенном Беджли знаменитость рассказала, что ей было бы интересно поговорить с серийным убийцей.

Во время подкаста Podcrushed Гранде поделилась историей, пролившей свет на ее необычный восторг. Несколько лет назад, отвечая на вопросы фанатки, Ариана рассекретила свою удивительную мечту.

Кто-то из поклонниц спросил: «Если бы вы могли поужинать с кем-нибудь живым или мертвым, кто бы это был?». И я ответила: «Джеффри Дамер достаточно интересный. Думаю, мне бы очень хотелось встретиться с ним, у меня есть вопросы»,

шокировала певица.

Джеффри Дамер, также известный как милуокский монстр, был одним из самых известных маньяков в истории. В период с 1978 по 1991 он изнасиловал, расчленил и ел 17 мальчиков и мужчин. В 1994 году Дамер был убит сокамерником.

В 2022 году Райан Мерфи и Ян Бреннан выпустили криминальный триллер «Монстр: История Джеффри Дамера». Главную роль сыграл Эван Питерс и получил премию «Золотой глобус».

Напомним, ранее мы писали, что Брэд Питт продал свою продюсерскую компанию и нашел новое увлечение.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Темні бажання Аріани Гранде: співачка зізналася у жахливому захопленні

Вы не поверите, с кем звезда хотела бы встретиться и поговорить. Ви не повірите, з ким зірка бажає зустрітися та поговорити.
Аріана Гранде, маньяк, Джеффрі Дамер
Аріана Гранде. Фото: Instagram

30-річна американська співачка Аріана Гранде зробила несподіване і моторошне зізнання, яке вразило багатьох її шанувальників, повідомляє WomanEL. У недавньому інтерв’ю з актором Пенном Беджлі знаменитість розповіла, що їй було б цікаво поговорити із серійним убивцею.

Під час подкасту Podcrushed Гранде поділилася історією, яка пролила світло на її незвичайне захоплення. Кілька років тому, відповідаючи на запитання фанатки, Аріана розсекретила свою дивну мрію. 

Хтось із шанувальниць запитав: «Якби ви могли повечеряти з кимось живим чи мертвим, хто б це був?». І я відповіла: «Джеффрі Дамер досить цікавий. Думаю, мені дуже хотілося б зустрітися з ним, у мене є питання»,

шокувала співачка.

Джеффрі Дамер, також відомий як Мілуокський монстр, був одним з найвідоміших маніяків в історії. У період з 1978 по 1991 рік він зґвалтував, розчленував та їв 17 хлопчиків і чоловіків. У 1994 році Дамера було вбито співкамерником.

У 2022 році Райан Мерфі і Ян Бреннан випустили кримінальний трилер «Монстр: Історія Джеффрі Дамера». Головну роль зіграв Еван Пітерс та отримав премію «Золотий глобус».

Нагадаємо, раніше ми писали, що Бред Пітт продав свою продюсерську компанію і знайшов нове захоплення.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *