Дантес і Дурнєв зібрали рекордні 2,5 мільйона для ЗСУ: подробиці

Звезды поразили своим импровизационным шоу. Зірки вразили своїм імпровізаційним шоу.
Дантес і Дурнєв зібрали рекордні 2,5 мільйона для ЗСУ: подробиці
Дантес і Дурнєв зібрали рекордні 2,5 мільйона для ЗСУ: подробиці. Джерело: WomanEL

У МЦКМ «Жовтневий палац» в Києві 14 червня відбулося імпровізаційне шоу під назвою «ПОЖЕЖА», яке організували Володимир Дантес і Олексій Дурнєв, пише WomanEL.

«ПОЖЕЖА» — це офлайн-версія популярного YouTube-шоу Дантеса та Дурнєва. Унікальний формат виступів ґрунтується на абсолютній імпровізації й відсутності сценарію, дозволяючи учасникам вільно спілкуватися з аудиторією та відповідати на її провокативні питання. Цей прямий, простий і неповторний формат настільки сподобався публіці, що шоу стало популярним не тільки в Україні, а й і за її межами.

Останнім містом у турі став Київ, де зібралося багато любителів справжнього гумору та самоіронії. Цей концерт став особливим і вперше у історії подій такого роду за рахунок різноманітного складу гостей. На сцені до зірок приєдналися MONATIK, Раміна Есхакзай, Даша Астаф’єва, акторка Джозефіна Джексон, Повар Даніл, а виступ відкрив Женя Галич. З такою зірковою командою вдалося не лише підняти настрій українцям, а й зібрати кошти на підтримку військових.

Шоу «Пожежа». Джерело: YouTube.

Благодійність виступає неодмінною складовою частиною у всіх концертах «ПОЖЕЖІ». Протягом туру по Україні команда успішно зібрала понад 2,5 мільйони гривень на підтримку Збройних Сил України. Київське шоу не стало винятком, оскільки під час нього відбувся благодійний аукціон, організований Василем Байдаком. Серед лотів були предмети відомих українських дизайнерів та спортсменів, зокрема сумки від Konstantin Kofta, куртка від Kozhen, чарки, виготовлені з гільз ЗСУ, та підписані Олександром Усиком боксерські рукавички. Лише у Києві було зібрано понад 500 тисяч гривень, що свідчить про значний внесок в підтримку військових сил країни.

Шоу не зупиняється і продовжує свій тур, даруючи глядачам більше гумору і збираючи додаткові донати. Володимир та Олексій вирушають до Європи, де 20 червня вони представлять своє пекельне шоу у Кракові, а 22 червня – у Вроцлаві.

Нещодавно Дантес розповів, чи є у нього бронь від мобілізації.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дантес и Дурнев собрали рекордные 2,5 миллиона для ВСУ: подробности

Звезды поразили своим импровизационным шоу. Зірки вразили своїм імпровізаційним шоу.
Дантес і Дурнєв зібрали рекордні 2,5 мільйона для ЗСУ: подробиці
Дантес і Дурнєв зібрали рекордні 2,5 мільйона для ЗСУ: подробиці. Джерело: WomanEL

В МЦКИ “Октябрьский дворец” в Киеве 14 июня состоялось импровизационное шоу под названием “ПОЖАР”, которое организовали Владимир Дантес и Алексей Дурнев, пишет WomanEL.

“ПОЖАР” – это офлайн-версия популярного YouTube-шоу Дантеса и Дурнева. Уникальный формат выступлений основывается на абсолютной импровизации и отсутствии сценария, позволяя участникам свободно общаться с аудиторией и отвечать на ее провокационные вопросы. Этот прямой, простой и неповторимый формат настолько понравился публике, что шоу стало популярным не только в Украине, но и за ее пределами.

Последним городом в туре стал Киев, где собралось много любителей настоящего юмора и самоиронии. Этот концерт стал особенным и впервые в истории событий такого рода за счет разнообразного состава гостей. На сцене к звездам присоединились MONATIK, Рамина Эсхакзай, Даша Астафьева, актриса Джозефина Джексон, Повар Данил, а выступление открыл Женя Галич. С такой звездной командой удалось не только поднять настроение украинцам, но и собрать средства на поддержку военных.

Шоу “Пожежа”. Джерело: YouTube.

Благотворительность выступает непременной составной частью во всех концертах “ПОЖЕЖАРА”. В течение тура по Украине команда успешно собрала более 2,5 миллионов гривен в поддержку Вооруженных Сил Украины. Киевское шоу не стало исключением, поскольку во время него состоялся благотворительный аукцион, организованный Василием Байдаком. Среди лотов были предметы известных украинских дизайнеров и спортсменов, в частности сумки от Konstantin Kofta, куртка от Kozhen, рюмки, изготовленные из гильз ВСУ, и подписанные Александром Усиком боксерские перчатки. Только в Киеве было собрано более 500 тысяч гривен, что свидетельствует о значительном вкладе в поддержку военных сил страны.

Шоу не останавливается и продолжает свой тур, даря зрителям больше юмора и собирая дополнительные донаты. Владимир и Алексей отправляются в Европу, где 20 июня они представят свое адское шоу в Кракове, а 22 июня – во Вроцлаве.

Недавно Дантес рассказал, есть ли у него бронь от мобилизации.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *