Гастрономічний аншлаг: у Києві відбулася прем’єра унікальної вистави

Дети – самый главный ресурс нашего государства... Діти – найголовніший ресурс нашої держави...
«Холодильника будинок»
«Холодильника будинок». Джерело: Іnstagram

Українська продакшн компанія AMAconcert, відома своїми масштабними проєктами для всієї родини, представила унікальний мюзикл нового формату під назвою «Холодильника будинок». Прем’єра відбулася у Києві та спричинила справжній гастрономічний аншлаг, розповідає WomanEL.

Гастрономічний аншлаг
Гастрономічний аншлаг. Джерело: Іnstagram

У центрі сюжету – «живий» холодильник на ім’я Назар Жмак. Він — згасаюча зірка кінематографу, яка цього не визнає та вперто намагається довести свою втрачену велич глядачам.

Актори на сцені – овочі, фрукти та продукти, які проживають події одного буденного дня у холодильнику. У них свої характери, історії та неймовірні дизайнерські костюми.

«Холодильника будинок». Джерело: Іnstagram
«Холодильника будинок». Джерело: Іnstagram
«Холодильника будинок». Джерело: Іnstagram

Загалом, у виставі близько сорока костюмів. Кожен герой має ім’я: Петрушка в капелюшку, Капустина Ірина, Брати Сарделькіни, Яйко Побігайко, Груша Танюша та інші. А от під маскою Морозивка у виставі ховалася продюсерка проєкту Катерина Сігіда.

Перевершити очікування глядачів – цим принципом наша компанія керується у всіх проектах. Ми завжди шукаємо нові та несподівані ідеї. Цього разу ми звернули увагу на нішу дитячих та сімейних типів розваг, і впіймали себе на думці, що в нас дуже мало серйозних та масштабних, але при цьому дитячих проектів,

зазначила Сігіда.

Для вистави відомий український композитор Дмитро Саратський спеціально написав шість авторських композицій: від класичного вальсу до тяжкого року. Головного персонажа мюзиклу Назара Жмака озвучив відомий український актор театру та кіно Арам Арзуманян.

Гастрономічний аншлаг
Гастрономічний аншлаг. Джерело: Іnstagram

Проект має й благодійну складову – у кожному місті організатори планують запрошувати на спектакль безкоштовно ВПО з дітьми та людей зі складними життєвими обставинами.

Про те, чому «Крихітка» Саша Кольцова перетворилася на зубну фею для малюків, дізнайтесь тут.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *