Ігор Кондратюк відповів Серьозі за образливі слова про українців

Скандальні деталі ситуації - у нашому матеріалі. Скандальні деталі ситуації - у нашому матеріалі.
Кондратюк про Серьогу, репер, скандал
Кондратюк і Серьога. Фото: tochka.net

62-річний український продюсер Ігор Кондратюк висловився про 47-річного білоруського репера Серьогу, який останнім часом активно розповсюджує брехню про Україну, повідомляє WomanEL. Серьога, раніше відомий своєю участю в українських розважальних талант-шоу, де він працював разом з Кондратюком, тепер став частим гостем російських пропагандистських програм. 

Репер цинічно заявив, що в Україні нібито «нацисти». Такі слова викликали обурення серед українців і, зокрема, у його колишнього колеги Ігоря Кондратюка. Репер навіть виправдовував викрадення своїх синів, заявляючи, що вивіз їх за кордон, щоб «врятувати від нацистів». Ці абсурдні заяви спровокували гостру реакцію Кондратюка.

Тут брутального Серьогу брутально поім*ла ФСБ, здається. Або він чимось сильно затягнувся? Або просто сеча в голову підійшла? З ким доводилось працювати!,

написав продюсер у Facebook.

Цей інцидент підкреслює серйозність інформаційної війни, що ведеться проти України, і важливість виявлення та протидії брехні. Ігор Кондратюк, як публічна особа і громадянин України, демонструє приклад активної позиції та боротьби за правду. 

Нагадаємо, раніше Ігор Кондратюк пройшовся по зрадниці Оксані Марченко.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *