Jerry Heil випустила новий міні-альбом

Також виконавиця представила кліп на одну з пісень. Також виконавиця представила кліп на одну з пісень.

28-річна українська співачка Jerry Heil презентувала свій новий міні-альбом «MARIA», до якого увійшли чотири пісні: «INTRO», «AVE MARIA», «VIRGIN MARIA», а також знайома багатьом «Teresa & Maria». Разом з альбомом, артистка випустила кліп на трек «VIRGIN MARIA», повідомляє WomanEL.

Jerry Heil пояснює, що композиція «VIRGIN MARIA» продовжує тему, розпочату в «INTRO». Вона розкриває наслідки возвеличення та порівняння, з якими стикаються жінки. 

Це пісня про співставлення божественного та людського від імені дівчини, яку завжди з кимось порівнювали. Ідейне продовження треку «Teresa & Maria», де йдеться про дуальність: божественну та людську. Я вірю, що людина — це дійсно продовження Бога, проте вимагати від жінки бути святою — це ідеалізація, яка має наслідки,

розповіла співачка.

Основний меседж треку — протест проти тиску стандартів. У пісні звучать слова: «Будь скромною, але не будь занадто неприступною», «поводься, як леді» — це шаблони, які нав’язують сучасним жінкам. Другий куплет утверджує ідею боротьби за право бути собою.

Режисером нової відеороботи став відомий кліпмейкер Інді Хаіт. У кліпі Jerry Heil з’являється у буденних ситуаціях, які несподівано нагадують класичні картини епохи. Гра світла та візуальна гармонія перетворюють кожен кадр на мистецький витвір, розкриваючи приховану красу повсякденності.

Щодо міні-альбому виконавиці, кожен сингл з яких глибоко занурює в тему духовності, відображаючи особисті переживання та емоції Jerry Heil. 

Альбом «MARIA» — це моя рефлексія як віруючої людини, музикантки та жінки, яка живе в країні, що змушена воювати з агресором. Тут і молитви, і розпач, і віра, і боротьба з шаблонними уявленнями про те, хто така сучасна жінка. Альбом звертається до образу Діви Марії, жінки, яку ідеалізують та канонізують. Але наслідком такого возвеличення стають надлюдські очікування. То хто така сучасна жінка, сучасна Марія, яка живе в Україні?,

розмірковує Jerry Heil.

Нова робота артистки уже на всіх музичних стрімінгових платформах. 

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *