Кохана Віктора Павліка зізналась, чому вийшла за нього заміж

Любовь без границ. Кохання без меж.
Катерина Репяхова про те, що вікові бар'єри не стоять на шляху справжнього кохання та щастя.
Катерина Репяхова про те, що вікові бар'єри не стоять на шляху справжнього кохання та щастя. Джерело: instagram.com/repyahovakate

Дружина Віктора Павліка блогерка Катерина Репяхова вирішила відкрито відповісти на запитання щодо різниці у віці між ними, пише WomanEL.

Спільне життя двох людей, що мають різницю у віці, завжди викликає певні запитання та думки з боку суспільства. Шанувальники не могли не помітити, що Репяхова є молодшою за свого чоловіка. У своєму зверненні Катерина підкреслила, що вік є лише числом, яке не має вагомого впливу на глибоке почуття і зв’язок між ними. Вона висловила переконання, що їх союз був результатом невипадкових обставин і долі, які призвели до щасливих взаємин між закоханими. За її словами, вони були та є необхідними для одне одного, а їх любов нічим не обмежується.

Катерина Репяхова відповіла на питання про Павліка.
Катерина Репяхова відповіла на питання про Павліка. Джерело: instagram.com/repyahovakate

Катерина поділилася думкою, що справжні почуття перебувають за межами вікового діапазону, а їх спільна мета й взаєморозуміння є сильними фундаментами для щасливого подружнього життя. Попри те, що пара стикається зі стереотипами у суспільстві, вона обирає жити на свій лад і приділяти увагу тому, що дійсно має значення — їх почуттям та благополуччю.

Катерина Репяхова вважає, що їх з Павліком приклад може послужити доказом того, що справжнє кохання не залежить від чужих думок. До слова, нещодавно стало відомо, що на на Віктора Павліка чекає екстрена операція через важке захворювання.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *