Крістіан Лубутен у капелюсі Руслана Багінського під час їх особистої зустрічі

Солом’яний капелюх-трансформер HatBag від Ruslan Baginskiy — це новий тренд у світі моди. Солом’яний капелюх-трансформер HatBag від Ruslan Baginskiy — це новий тренд у світі моди.
Руслан Багінський дякує Крістіану Лубутену за натхнення та підтримку в Instagram.
Руслан Багінський дякує Крістіану Лубутену за натхнення та підтримку в Instagram. Джерело: The Washington Post

Український дизайнер Руслан Багінський презентував у Парижі нову колекцію RB Resort та свою унікальну розробку — солом’яний капелюх-трансформер HatBag, який перетворюється на сумку, пише WomanEL

Захід відвідало чимало зіркових гостей. Зокрема, віддані шанувальниці бренду акторки Ліза Рінна і Келлі Резерфорд, представник французького Дому Hermès Гійом де Сейнес та культовий французький модельєр і дизайнер взуття Крістіан Лубутен. Про це в Instagram бренду розповів сам Руслан Багінський. Він також опублікував спільне фото з творцем найбажанішого взуття у світі. 

Дякую, месьє Лубутен, за час, проведений зі мною, і за візит. Ви надихаєте і як дизайнер, і як людина. Маю честь знати вас!

написав Руслан власному блозі.
Руслан Багінський та Крістіан Лубутен на презентації колекції RB Resort у Парижі.
Руслан Багінський та Крістіан Лубутен на презентації колекції RB Resort у Парижі. Джерело: instagram.com/ruslanbaginskiy_hats

Модельєри радісно позували поруч один з одним. До речі, на фото обоє дизайнерів позують в капелюхах від Ruslan Baginskiy. 

Зазначимо, що аксесуари Руслана носять селебриті по всьому світу, демонструючи їхню стильність і оригінальність. Ця зустріч не тільки підкреслює міжнародне визнання таланту Багінського, але й підсилює вплив української моди на світову сцену.

Нагадаємо, нещодавно Аня Тейлор-Джой вдягнула прозору «мокру» сукню від українського бренду.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *