Laura Marti та інші: 3 атмосферні концерти для літнього настрою

Виступи, які не можна пропустити... Виступи, які не можна пропустити...
Laura Marti
Laura Marti. Джерело: Instagram

Липень видався важким для кожного українця. Неймовірна спека та постійні ворожі обстріли зовсі не додають настрою, але життя триває. WomanEL розповідає про музичні події, які додадуть сил і наснаги, та подарують хоч краплю щасливих моментів. Талановита Laura Marti, гурт «Один в каное» та неперевершена Ірина Білик віддадуть вам свої теплі й щирі емоції.

Laura Marti

Унікальна співачка Laura Marti виступить на V’YAVA. Джерело: Instagram

11.07 на V’YAVA виступить унікальна співачка, композиторка, українка з вірменським корінням – Laura Marti, яка зараз проживає у Німеччині. Вона прекрасно поєднує у своїй творчості world music, jazz, blues, samba, pop, pop-rock та soul. Спостерігати за дискографією і синглами цієї неординарної особистості – суцільна насолода.

У концерті Laura Marti виконає свої найкращі пісні з трьох поп-альбомів: «Shine», «Все буде добре», «24th». А також ви почуєте дееякі особливі сингли, що не увійшли до платівок: «Незалежна», «Пташина Молитва» та зовсім нові пісні.

«Один в каное»

Концерт
Концерт самого не типового мейнстрим-гурт країни «Один в каное». Джерело: Instagram

17 липня в «Жовтневому палаці» відбудеться концерт самого не типового мейнстрим-гурт країни «Один в каное». Ви почуєте живе виконання «Один в полі воїн», «Човен», «У мене немає дому» та інших пісень.

Ці пісні допомагають усім нам впоратись з емоційними викликами воєнного сьогодення. Також, разом з «Один в каное», ви зможете доєднатись до збору на катери для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Ірина Білик

Ікона української музики Ірина Білик дасть великий концерт. Джерело: Instagram

21 липня, на V’YAVA, попдіва музичної індустрії та визнана мільйонами ікона української музики Ірина Білик дасть великий концерт. У межах неймовірного чотиригодинного шоу співачка виконає свої найзнаковіші та вже легендарні хіти.

Серед них будуть і українські версії треків «Сніг» та «Ми будемо разом», які разом із новим звучанням набули й нових сенсів. Вони стали присвятою всім українцям, у яких лютий забрав не лише безтурботне життя, а й найдорожчих людей. Водночас музика дає надію та нагадує про важливість підтримки, розуміння та безумовної любові.

Раніше ми розповідали, що Ляпіс Трубєцкой повертається в Україну: відомо, коли відбудуться концерти.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *