Леді в озері: Наталі Портман вражає у новому детективному трилері

Чекаєте на щось нове й захоплююче? Тоді ви точно не захочете пропустити прем'єру цього серіалу. Чекаєте на щось нове й захоплююче? Тоді ви точно не захочете пропустити прем'єру цього серіалу.

WomanEL дізнався, що 19 липня вийде цікавий серіал «Леді в озері» з Наталі Портман у головній ролі. Цей серіал обіцяє стати подією року для шанувальників детективних трилерів. 

«Леді в озері» базується на однойменному романі американської письменниці Лаури Ліпманн, який побачив світ у 2019 році. Книга отримала визнання не лише читачів, а й відомих письменників. Зокрема, Стівен Кінг назвав цей роман «надзвичайним» і відзначив «абсолютно крутий подвійний поворот» у сюжеті, який його вразив.

Події серіалу відбуваються у 1969 році у Балтиморі та засновані на реальних подіях. Головна героїня, американська домогосподарка, втомившись від буденного життя, вирішує кардинально змінити своє існування. Вона кидає чоловіка і стає репортеркою-розслідувачкою. Її завданням стає розслідування двох загадкових вбивств – 11-річної єврейської дівчинки та темношкірої барменки.

«Леді в озері» обіцяє бути сповненим драматичних поворотів, саспенсу та напруженої атмосфери, серіал захопить вас з першої хвилини і не відпустить до самого кінця. А Наталі Портман, знову вражатиме своєю грою, надаючи персонажу глибини.

Також рекомендуємо до перегляду фільм «Травень, грудень» з Джуліанною Мур і Наталі Портман у головних ролях.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *