Ляпіс Трубєцкой повертається в Україну: відомо, коли відбудуться концерти

Сергій Міхалок підтримав «ОХМАТДИТ» і оголосив про благодійні концерти в Україні. Сергій Міхалок підтримав «ОХМАТДИТ» і оголосив про благодійні концерти в Україні.
Міхалок, Ляпіс Трубєцкой їду в тур Україною
Ляпіс Трубєцкой. Фото: Instagram

52-річний фронтмен гурту «Ляпіс Трубєцкой» Сергій Міхалок підтримав українську дитячу лікарню «ОХМАТДИТ», яку 8 липня обстріляли ракетами росіяни, повідомляє WomanEL. Як багатодітний батько, він перерахував 100 000 грн від себе і колективу на відновлення лікувального закладу.

Крім того, гурт анонсував благодійні виступи в українських містах наприкінці літа. 

Вже наприкінці серпня – початку вересня разом з хлопцями з гурту «Ляпіс Трубєцкой» зіграємо декілька великих концертів по Україні на підтримку усіх наших військових та переселенців!,

зазначили артисти.

У рамках концертів планується збір коштів для купівлі дронів, РЕБів та іншого необхідного обладнання для тактичного підрозділу «Г.Р.І.М.» 41-ї бригади ЗСУ, де бореться за Україну дронщик «ТікТак» – рідний брат дружини Міхалка.

Гурт підготував нову україномовну програму «ВОЇНАМ СВІТЛА», яку незабаром презентують. Переклад деяких пісень українською мовою допоміг здійснити відомий письменник, музикант, волонтер та військовий Сергій Жадан. Всі концерти в Україні будуть виконані українською мовою, що є важливим кроком для Міхалка, який тепер є громадянином України.

З перших днів війни «Ляпіс Трубєцкой» активно збирає кошти на підтримку України та ЗСУ під час європейських концертів. Вони співпрацюють з громадською організацією «ВПО УКРАЇНИ», допомагаючи військовим та переселенцям, а також безкоштовно запрошують військових на свої виступи.

Нагадаємо, більше десяти років тому Сергій Міхалок прийняв рішення залишити свою рідну Білорусь через незгоду з режимами Росії та Білорусі, і переїхав до України заради свободи і світла. 

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *