Лорак збили над Москвою: Катерина Осадча поділилась подробицями

Начались майские гастроли на Рублевке. Розпочалися травневі гастролі на Рубльовці.
Фонд помсти Ані Лорак
Фонд помсти Ані Лорак. Джерело: Instagram

Ранок 30 травня у Москві розпочався з атаки дронів, на одному з яких був напис «Фонд помсти Ані Лорак». Українська телеведуча Катерина Осадча потролила зрадницю та показала дрон, яким співачка «завдала удару» по Москві, повідомляє WomanEL.

Дрон, яким співачка «завдала удару» по Москв
Дрон, яким співачка «завдала удару» по Москві. Джерело: Іnstagram

Катерина опублікувала в Instagram фото безпілотника, яким сьогодні вранці атакували столицю РФ. Більшість з дронів пролетіли над елітними житловими районами Барвіха та Рубльовка.

«Фонд помсти Ані Лорак», якщо це не фотофейк, то це смішно, але… На фото дрон, збитий сьогодні під Москвою. Варіанти навіщо і кому це потрібно – «покращити» життя зрадниці на чужині»,

написала ведуча.
Катерина Осадча
Катерина Осадча. Джерело: Іnstagram

Осадча також порадила українцям розумно споживати інформацію та не вірити всьому, що пишуть в Мережі. За її словами, особисті висновки про українських артистів-зрадників зроблені вже давно. Але, як показує практика, можна і в ситуаціі зради перевзуватися і переконувати людей в зворотньому.

Будьте пильні в споживанні інформації. Бережемо себе, близьких та віримо у ЗСУ й ППО,

закликала Катерина.
Ані Лорак
Ані Лорак. Джерело: Іnstagram

Сумнозвісна співачка Ані Лорак стала героїнею мемів після того, як в РФ її звинуватили у фінансовій допомозі ЗСУ. Активісти не стали це заперечувати, а навпаки – подякували співачці за переказ коштів на дрони. Після цього солодке життя Лорак в РФ закінчилося — концерти почали скасовувати.

Раніше Коля Сєрга потролив росіян.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *