Маша Кондратенко та OSTY поринули у світ спогадів у дуетному треці

Молоді артисти об’єдналися і представили зворушливу композицію. Молоді артисти об’єдналися і представили зворушливу композицію.

Маша Кондратенко та OSTY порадували своїх шанувальників, випустивши дуетний трек «Білі ночі», який переносить у світ спогадів, ностальгії та безтурботного часу, повідомляє WomanEL. Пісня, яку можна назвати «музичною фотоплівкою», навіює спогади про танці на світанку, рожеві заходи та сходи сонця, хвилі моря й щасливі очі найближчих. Вона передає життя в моменті, нагадуючи, що всі ці миті ніколи не повторяться знову.

У композиції відчувається ностальгія за першим коханням, сильними почуттями та першими розчаруваннями. Маша Кондратенко поділилася, що ці спогади живі, самобутні й дуже особливі, як і кліп, створений талановитим режисером Іллею Дуциком. Відео додає особливого шарму, підкреслюючи емоційну насиченість треку.

Також OSTY висловив свою радість від співпраці з Машею. Він вважає, що їхню спільну музичну роботу можна назвати сучасним гімном для всіх випускників, адже він передає відчуття юності, легкості, силу емоцій та мрій.

«Білі ночі» – це не просто музика, а подорож у світ найтепліших історій з минулого, і залишає глибокий слід у серцях слухачів.

Нагадаємо, днями Тіна Кароль та SHUMEI об’єднали свої таланти у другому поспіль дуеті.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *