Обличчя Wellboy на чужому тілі: лейбл випустив кліп, де штучний інтелект замінив співака

Неожиданный эксперимент и инновация от Papa Music. Неочікуваний експеримент та інновація від Papa Music.

Українська компанія «Papa Music» випустила кліп, який вразив своєю відмінністю від звичайних творів артиста Wellboy. Відео «Вовча ягода» стало експериментом, який здивував багатьох, пише WomanEL.

Після контрактного розриву між артистом Антоном Вельбоєм і лейблом, спроби «Papa Music» зберегти власність над записами і образом Wellboy здавалися марною витратою часу. Проте кампанія вирішила відповісти на звинувачення та зберегти свої права на виконавця і його музику.

ШІ перетворив Wellboy на Кена.
ШІ перетворив Wellboy на Кена. Джерело: кадр з кліпу

У кліпі «Вовча ягода» головним на сцені є не сам Антон, а штучний інтелект, який був візуально перенесений на іншу людину. Відео відображає співака у вигляді Кена, персонажа всесвіту «Барбі», але справжній Вельбой не приймав участі у зйомках.

ШІ перетворив Wellboy на Кена.
ШІ перетворив Wellboy на Кена. Джерело: facebook.com/wellboy.music

Раніше представники «Papa Music» анонсували свої наміри випустити всі раніше записані треки Wellboy, стверджуючи, що авторське право на них належить їм. Крім того, артисту було заборонено виконувати свої старі хіти після розриву контракту.

ШІ перетворив Wellboy на Кена.
ШІ перетворив Wellboy на Кена. Джерело: кадр з кліпу

Скандал між музикантом і лейблом спалахнув після того, як Антон Вельбой звинуватив компанію в співпраці з Російською Федерацією. Щоб спростувати це, представники продюсерської компанії подали документи на перевірку до Служби безпеки України, отримавши підтвердження, що їх діяльність відповідає законодавству України.

До слова, нещодавно Wellboy вперше показав свою дівчину і зачарував фанатів.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *