Сексуальний скандал у кіноіндустрії: заарештовано двох відомих французьких режисерів

Ймовірне насильство датується 1980-ми роками. Ймовірне насильство датується 1980-ми роками.
Сексуальний скандал у кіноіндустрії: заарештовано двох відомих французьких режисерів
Сексуальний скандал у кіноіндустрії: заарештовано двох відомих французьких режисерів. Джерело: Tribune

Французька влада затримала в понеділок двох провідних режисерів артеріального кіно, 77-річного Бенуа Жако та 80-річного Жака Дуайона, для допиту за звинуваченнями в сексуальному насильстві, оскільки оновлена ​​акція #MeToo сколихнула кіноіндустрію Франції, пише WomanEL.

Їхні допити щодо ймовірних зловживань датуються 1980-ми роками, але вони заперечують їх. Активісти кажуть, що французьке кіно надто довго прикривало насильства.

Журналіст AFP бачив, як Жако та Дуайон прибули в поліцейський відділок Парижа в понеділок вранці у супроводі своїх адвокатів. Судові джерела повідомили, що їх можуть утримувати під вартою до вівторка вечора та потенційно допитати їх у присутності обвинувачів.

Джудіт Годреч, 52-річна акторка та режисерка, на початку цього року офіційно звинуватила Жако у зґвалтуванні, а Дуайон у сексуальному насильстві, коли вона була неповнолітньою. Вона описала, що Жако мав нездорову «владу» над нею під час «збочених» стосунків з ним, які почалися, коли їй було 14 років, з 1986 по 1992 рік. І вона звинуватила Дуйона в тому, що він «засунув пальці в її трусики» під час екранної проби для одного з його фільмів, коли їй було 15 і вона все ще була з Жако.

Кілька інших акторок також подали скарги на обох чоловіків. 41-річна Ісільд Ле Беско стверджувала, що Жако зґвалтував її між 1998 і 2007 роками під час стосунків, які почалися, коли їй було 16 років, а йому 52 роки. Ле Беско також стверджувала, що Дуайон залицявся під час робочих зустрічей, а акторка Анна Муглаліс звинувачувала режисера в насильстві в 2011 році.

Джерело, близьке до справи повідомило, що Джулія Рой, 34-річна акторка, яка знялася в кількох фільмах Дуайона, звинуватила його в сексуальному насильстві в «контексті насильства та моральних обмежень, які тривали кілька років».

Нагадаємо, що нещодавно Віну Дізелю було призначено дату суду за скандальні звинувачення.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *