Сергій Бабкін присвятив пісню «непробивній» Україні

Очень сильная композиция. Дуже сильна композиція.

Коли музика ллється прямо с серця. 44-річний Сергій Бабкін написав нову пісню під назвою «Непробивна», повідомляє WomanEL.

Це перша композиція з майбутнього альбому, натхненного подорожами Україною під час війни та концертами для українських воїнів. Пісня присвячена захисникам України та всьому українському народу, які довели всьому світові, що бажання бути вільними та волю до перемоги неможливо зламати. Незважаючи на щоденні трагедії, пісня має життєстверджуючий настрій, щоб підтримувати моральний стан і дух нації. «Непробивна» була записана і створена в Києві під час найсуворішої в історії України зими 2022 – 2023 років.

написав співак під новим відео

Сергію хотілося подарувати обнадійливі рядки, які змусять рухатися вперед всіх, кому зараз важко: воїнам, волонтерам, простим людям, котрі борються за перемогу.

Прихильники у захваті від нової композиції, під відео вони дякують Сергієві і підтверджують, що Україна й справді непробивна, якщо ми випускаємо нові пісні, живемо, працюємо, одружуємося і народжуємо нове покоління українців.

Днями Настя Каменських також випустила нову пісню присвячену автентичним українським традиціям.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *