29-річний український співак Сергій Лазановський випустив нову танцювальну композицію «Зорі», повідомляє WomanEL. Натхненний олдскульним звучанням, разом із своєю творчою командою Іриною Батюк та фронтменом гурту «Гринджоли» Романом Калином, Лазановському вдалося створити пісню про кохання, яке захоплює кожну клітинку нашого організму.

Після прослуховування цієї пісні, ви точно поринете у вир емоційних та палких почуттів. Ритм композиції змусить ваше тіло рухатись так, ніби вас ніхто не бачить. Та змусить одразу запам’ятати цей трек. Кохайте і будьте коханими,

зазначає виконавець.

Не секрет, що відеоробота на сингл «Зорі» має відсилку до стилістики кліпів 1980-1990 років, коли було дуже модне знімання з бендами та у телевізійних студіях. За словами Лазановського, він з дитинства мріяв, що коли виросте та стане артистом – обов’язково матиме такий кліп.

Я, як дитина 90-их, уявляв, що я так само буду в студії у ретро мікрофон співати у костюмі. Попри все, так і сталося. Я радий мати у своєму творчому доробку таку роботу,

відверто розповів співак.

До слова, днями Сергій відсвяткував своє 29-річчя. Цей день традиційно виконавець вже роками проводить зі своєю родиною на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, Сергій Лазановський презентував трек, який вже став хітом TikTok.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *