Таємнича близькість: що приховують Анджеліна Джолі та Август Діль

После съемок фильма «Бесславные ублюдки» звезды регулярно проводят время вместе. Після зйомок фільму «Безславні виродки» зірки регулярно проводять час разом.
Таємнича близькість: що приховують Анджеліна Джолі та Август Діль
Таємнича близькість: що приховують Анджеліна Джолі та Август Діль. Джерело: MSN

48-річна Анджеліна Джолі та 60-річний Бред Пітт розійшлися в 2016 році. Поки Пітт фліртує зі своєю новою дівчиною Інес, Джолі, можливо, також знайшла нового коханця: німецького 48-річного актора Августа Діля, пише WomanEL з посиланням на джерело Gala.

Кілька днів тому зірку «Малефісенти» помітили в німецькій столиці. Джолі неквапливо пообідала індійською їжею в Берліні-Шарлоттенбурзі з Августом. Кажуть, що дружба між ними почалася ще після зйомок фільму «Безславні виродки» в Берліні. У фільмі, який вийшов на екрани в 2009 році, знялися Пітт і Діл, і познайомилася вона з ним, коли супроводжувала вже колишнього чоловіка.

Зіркова актриса та берлінець швидко знайшли головну тему для розмови: обидва виявилися великими шанувальниками поета-генія Райнера Марії Рільке. У 2010 році вони зіграли сімейну пару у фільмі «Сіль». Після зйомок вони продовжували проводити багато часу разом, і між ними зав’язалася тісна дружба, яка, ймовірно, триває й досі. 

Джолі та Діль розірвали свій шлюб майже одночасно в 2016 році. Але колишня пара Джолі-Пітт все ще веде неприємну судову суперечку. Головне питання полягає в тому, хто отримає опіку над п’ятьма з шести неповнолітніх дітей і хто має право на спільну виноробню у Франції. Зараз Бред перебуває у стосунках із 31-річною моделлю Інес де Рамон, а Анджеліна Джолі офіційно незаміжня. Але, можливо, дружба з Августом може стати чимось більшим…

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *