Українка відкрила елітний показ мод у Мілані у вишуканому патріотичному вбранні

Символ силы и гордости. Символ сили й гордості.
Українська модель Дар'я Шахова розцвіла у Мілані.
Українська модель Дар'я Шахова розцвіла у Мілані. Джерело: instagram.com/daria.shakhova

Дівчина зі Слов’янська Дар’я Шахова стала справжнім символом патріотизму та моди, відкривши показ на «Milan City Fashion Week» у вражаючій сукні «Слава Україні». Подорож зі Сходу України до світового модного центру Мілану розпочалася для Дар’ї у лютому 2022 року. Покинувши рідну країну, вона продовжила свою модельну кар’єру, пише WomanEL.

Дар'я Шахова стала символом патріотизму, відкривши показ у Мілані в образі Слава Україні.
Дар’я Шахова стала символом патріотизму, відкривши показ у Мілані в образі Слава Україні. Джерело: instagram.com/alealfashion

Дар’я розповіла, що модельна справа — це не її основна діяльність. Але це те, що їй дійсно подобається і дозволяє віддати свою душу. Її шлях у моделінгу розпочався з контракту в Китаї у 2017 році. Після цього у неї вже було невелике портфоліо, і вона вирішила спробувати себе в Парижі. Перший виступ на французькому подіумі відбувся у 2021 році й з того часу Шахова завжди виступала на «Fashion Week» в Парижі.

Дар'я Шахова стала символом патріотизму, відкривши показ у Мілані в образі Слава Україні.
Дар’я Шахова стала символом патріотизму, відкривши показ у Мілані в образі Слава Україні. Джерело: instagram.com/alealfashion

На «Milan City Fashion Week» збиралися дизайнери з різних країн світу. Дар’ї видалась честь першою відкрити нову колекцію кубинського дизайнера Alberto Leal. На жаль, Дар’я довго не знала, в якому образі пройдеться по стильній арені. Однак, коли вона побачила сукню у жовто-блакитних відтінках, як український прапор, її серце переповнили радість і гордість.

Вбрання було чарівним та вишуканим. Золотий низ і квіти у патріотичному стилі прикрашали сукню. Аксесуари включали сині довгі рукавиці й казковий вінок із синіх квітів, що блищав. Поза кулісами багато людей, включаючи адміністраторів, візажистів та інших моделей, підходили до українки зі словами підтримки. Дар’я здійснила свою давню мрію, взявши участь в італійському «Fashion Week» і нагадала світу про жахливі події, що відбуваються в Україні.

До слова, вчора 18-річна мешканка Київщини отримала титул Міс Україна 2023.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *