Валерій Залужний та його уроки людяності: хто став автором книги про Залізного генерал

Дізнайтесь більше про рішення, які впливали на хід війни... Дізнайтесь більше про рішення, які впливали на хід війни...
Валерій Залужний
Валерій Залужний. Джерело: pinterest.com

Ексголовком ЗСУ Валерій Залужний став героєм біографічної книги «Залізний генерал. Уроки людяності». Випустить книжку в серпні цього року харківське видавництво Vivat, розповідає WomanEL.

Автором виступила Людмила Долгоновська, яка була радницею зі стратегічних комунікацій генерала з 2021 до 2023 року. Книга описує перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Валерій Залужний
Валерій Залужний та його уроки людяності. Джерело: lb.ua

За словами Людмили, вона також ділиться уроками, які засвоїла від цієї видатної людини. Це уроки професійності, лідерства, комунікації, управління, а головне – людяності.

Звісно, це мої спостереження, субʼєктивний погляд. Але він підкріплений спілкуванням з рідними Валерія Федоровича – дружиною, братом, дітьми; побратимами генерала на різних етапах служби, колегами. І, безперечно, спілкуванням із самим героєм книжки у ті нечасті хвилини, коли випадала можливість поговорити про щось, окрім службових питань,

зазначила авторка.

Людмила Долгоновська дуже хвилюється та щиро сподівається виправдати довіру читачів. Адже вони можуть зрозуміти його стратегії та дізнатися більше про рішення, які впливали на хід війни. Крім цього, дізнаються більше про особистість генерала як керівника, батька та чоловіка.

Раніше ми розповідали про 10 цікавих книжкових новинок липня.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *