Віктор Павлік здивував світлиною зі старшим сином та дорослим онуком

Семейная магия. Родинна магія.
Віктор Павлік ділиться миттєвістю зі своєю родиною, показуючи безмежну любов та гармонію між поколіннями.
Віктор Павлік ділиться миттєвістю зі своєю родиною, показуючи безмежну любов та гармонію між поколіннями. Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Український співак Віктор Павлік вразив своїх прихильників рідкісним знімком, на якому він поділився теплом своєї родини. Артист опублікував фотографію, де зображено його старшого сина Олександра та онука Давида, пише WomanEL.

На цьому чутливому фото можна побачити 39-річного Олександра Павліка, якого ніжно обіймає його син. Можна помітити, що онук співака помітно подорослішав. Схоже, що родичі знаходяться вдома і разом відпочивають.

Син Сашко та онук Давид! Мої,

написав знаменитість.
Старший син та онук Віктора Павліка.
Старший син та онук Віктора Павліка. Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Ця родинна миттєвість вразила багатьох його шанувальників, які відзначили тепло та гармонію, що випромінюють члени родини артиста. Особливо багато уваги прикував саме Давид, який виявився дуже схожим на молодшу дитину Віктора Павліка Михайла. Нагадаємо, що дворічний хлопчик народився 15 червня 2021 року від нової дружини артиста Катерини Репяхової

Слід зазначити, що у Віктора Павліка є чотири дитини — троє синів і одна донька. Старший син Олександр відомий як учасник шоу «Х-Фактор», співак та майстер спорту з мотокросу. Однак сім’я співачка пережила і важкі моменти, зокрема втрату свого сина Павла, який помер у 2020 році від раку кісток в молодому віці. Йому було всього 21 рік. Попри ці складності, родина Віктора залишається єдиною і підтримує один одного в усіх життєвих випробуваннях, разом радіючи кожному дню.

До слова, нещодавно Віктор Павлік щемливо звернувся до покійного сина.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *