Збірна України у фотосесії для модного глянцю показала форму Олімпіади-2024

форма на Олімпіаду 2024, збірна україни
Олімпійські ігри 2024. Фото: noc-ukr.org

Збірна України, яка готується до літніх Олімпійських ігор 2024 року, що стартують 26 липня у Парижі, презентувала нову олімпійську форму, повідомляє WomanEL. Нова екіпіровка, розроблена польським брендом «4F», була представлена на спеціальній події у Києві, де її приміряли і демонстрували професійні українські спортсмени.

Польська компанія «4F», яка стала новим спонсором НОК України, створила дизайн, що не лише ідентифікує українських спортсменів, але й транслює важливі для держави сенси. В орнаментах та деталях форми закодоване слово «Перемога», а елементи вишивки додають автентичності та національного колориту.

На презентації у Києві форму показали видатні українські спортсмени, які представлятимуть Україну на цьогорічній Олімпіаді. Серед них:

  • Дар’я Білодід – чемпіонка з дзюдо.
  • Дмитро Даниленко – веслувальник.
  • Людмила Лузан – каноїстка.
  • Ігор Трунов – веслувальник на байдарках.
  • Олексій Середа – стрибун у воду.
  • Марина та Владислава Алексіїви – синхронні плавчині.

Українські олімпійські та паралімпійські збірні активно готуються до літніх Ігор у Парижі. Ця підготовка включає не лише фізичні тренування, але й участь у фотосесіях та публічних заходах. З цієї нагоди модний журнал Vogue зібрав легендарних зірок національного спорту для спеціальної фотосесії.

Збірна України буде одягнена у стильні та функціональні костюми та готові представляти нашу неньку на міжнародній арені, демонструючи силу, дух та національну гордість.

Також нагадаємо про криваву колекцію форм для спортсменів РФ і Білорусі, переглянути тут.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *