Зрадниця Анна Асті надурила Алана Бадоєва

Певица украла крупную сумму и спонсирует ракеты. Співачка вкрала велику суму і спонсорує ракети.
Алан Бадоєв розповів, як Анна Асті вкрала в нього гроші.
Алан Бадоєв розповів, як Анна Асті вкрала в нього гроші. Джерело: instagram.com/alanbadoev

Відомий режисер Алан Бадоєв висказав свої враження щодо дій артисток, які зрадили Україну, пише WomanEL.

Кліпмейкер дав інтерв’ю Раміні Есхакзай, де розповів своє бачення воєнних дій та поділився думками стосовно українців, що обрали кар’єру в Росії. Він каже, що співачка Анна Асті до повномасштабного вторгнення перебувала в столиці України, та з першого дня воєнного стану зникла. Виконавиця повернулась до Росії, де і вирішила створювати свою музику. Алан Бадоєв каже, що Анна винна йому круглу суму, а саме 30 тисяч доларів. За словами режисера, ні вона, ні її команда не зателефонували щодо повернення боргу і не попередили, що вона поїде з країни. Знаменитість зізнається, що вже не хоче брудних грошей від Анни.

Я вже її ці гроші навіть у руках тримати не хочу. Наскільки я не вірив, що почнеться війна. Ми готували наступного дня в Одесі зйомку. І коли це сталося, її наче вітром здуло, мені ніхто не подзвонив, вони перестали брати слухавки. Вони навіть не подумали про те, що ми гроші витратили, вже щось готували. І навіть просто по-людськи вона могла просто зателефонувати,

доповнює Бадоєв.

Продюсер також зазначив, що українцям не слід слухати російських виконавців, оскільки кожне прослуховування це кошти, які спонсорують бомби, випущені Росією. Альбом Анни Асті довго був в топі українських чартів, що принесло їй великий заробіток. Бадоєв дивується, як композиторка може жити спокійне життя, коли вона фактично вкладає кошти в ворожі обстріли, що прилітають по Україні.

Алан також сказав, що більше не збирається захищати Ані Лорак. Режисер висловлює своє обурення і незадоволення співачкою. Він вважає, що вона не використала свої можливості для допомоги українцям і не виявила ні каплі людяності. Бадоєв зазначає, що Україна більше не рідна домівка Ані Лорак, вона ніколи не буде пробачена і більше її тут не чекатимуть. Наразі продюсер Алан Бадоєв продовжує розвивати свою кар’єру, співпрацюючи тільки з українськими виконавцями. 

До слова, Ані Лорак знову потрапила у скандал.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *