Корисна дієта при позмінному графіку роботи: вона навіть покращує здоров’я

Худеть и укреплять здоровье – звучит прекрасно! Худнути та зміцнювати здоров'я – звучить чудово!
Полезная диета при сменном графике работы: она даже улучшает здоровье
Что такое интервальное голодание, Фото: flickr/Marco Verch Professional Photographer

Люди з роботою в нічну зміну або ті, хто працює на добу, стикаються з низкою проблем. Вони частіше страждають на серцеві захворювання, діабет, метаболічний синдром, надмірну вагу і рак. Інші проблеми, пов’язані зі змінною роботою, включають депресію, розлади настрою та виразки.

Беручи до уваги цю статистику, дослідники вирішили провести експеримент, щоб з’ясувати, чи є яке харчування, яке допоможе вам бути струнким і здоровим. WomanEL ділиться висновками вчених.

Що таке інтервальне голодування

  • Інтервальне голодування, або обмежене за часом харчування, з роками стало популярним через ймовірну користь для здоров’я.
  • Медицина Джона Хопкінса пояснює, що воно передбачає їжу в межах певного вікна. Прикладом цього може бути прийом їжі протягом восьми- або десятигодинного вікна і відмова від їжі в години дня, що залишилися.
  • Обмежене за часом харчування є гнучким, тобто ви можете робити це кілька днів на тиждень, і ви можете планувати графік прийому їжі, який відповідає вашому способу життя.

Чи дійсно ця дієта корисна для позмінної роботи

У ході дослідження дослідники спостерігали за 137 пожежниками із Сан-Дієго, які працювали за 24-годинними змінами протягом 12 тижнів. Учасники були поділені на дві групи: одна група їла протягом 10 годин, а інша група їла, коли хотіла. Усіх учасників попросили слідувати середземноморській дієті, що складається в основному з рослинних продуктів з обмеженою кількістю нежирного м’яса.

Наприкінці дослідження результати показали, що учасники, які мали хоча б один фактор ризику серцевих захворювань, отримали найбільшу користь, яка включала нижчий кров’яний тиск і рівень цукру в крові. Вони дійшли висновку, що обмеження годин прийому їжі може допомогти знизити ризик серцевих захворювань та інших порушень обміну речовин.

Але приділяйте увагу не тільки часу прийому їжі

Важливо не тільки, коли ви їсте, а й те, що ви їсте. У вищезгаданому дослідженні розглядалася середземноморська дієта. Вона вважається однією з найкращих дієт у світі. Адже вона зосереджена на якісному харчуванні. Спробуйте поєднати її з інтервальним голодуванням!

Ви боретеся із симптомами менопаузи? Тоді придивіться до цієї дієти послаблення припливів.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *