2 тренування, яких гостро потребують люди з хронічним болем

Вам не только можно, но и нужно заниматься спортом! Вам не тільки можна, а й потрібно займатися спортом!
2 тренировки, в которых нуждаются остро люди с хронической болью
Полезные и безопасные виды тренировок, Фото: unsplash.com

Тренування можуть не займати перше місце у вашому списку того, що потрібно робити, коли у вас є хронічний біль. Але виявляється, що вони можуть допомогти послабити відчуття хронічного болю.

Звичайно, не всі форми вправ корисні для людей з хронічним болем, і важливо враховувати тип і тяжкість хронічного болю, а також ваші уподобання. WomanEL вирішив допомогти вам з цим та розповісти про найбільш корисні тренування для вас.

Ходьба може допомогти при хронічному болю

Однією з найкорисніших форм вправ для тих, хто страждає на хронічний біль, є ходьба. Вона допомагає при остеоартриті, фіброміалгії та хронічному болю в попереку.

  • Ходьба протягом півгодини не менше трьох-п’яти разів на тиждень достатньо, щоб вплинути на ваше здоров’я.
  • Якщо півгодинна прогулянка для вас складна, почніть із п’яти-десяти хвилин і поступово переходьте до більш тривалих прогулянок.

Плавання також може полегшити хронічний біль

Водна терапія, тобто вправи, що виконуються в басейні (включаючи плавання), є ще одним кардіо, яке одночасно надзвичайно корисне та малоефективне, що робить його придатним для багатьох типів хронічного болю.

Водна терапія може допомогти полегшити біль, знизити інвалідність та покращити якість життя у людей з остеоартритом колінного та кульшового суглобів. Вона також корисна і для лікування пацієнтів із хворобою Паркінсона або розсіяним склерозом.

Навіщо вам взагалі займатися спортом за хронічного болю?

Одним із способів полегшення хронічного болю фізичними вправами є підвищення індивідуальної толерантності до болю. Правильне і зворотне: відсутність активності може зробити людину більш чутливою до болю. Іншими словами, підвищуючи вашу терпимість до болю, регулярні фізичні вправи можуть змусити вас відчувати менше болю.

Чи знали ви, що тренування можуть зменшити резистентність до інсуліну? Але потрібно займатися спортом в цей чай для цього.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *