7 порад, як реально економити гроші, працюючи за кордоном

Жизнь и работа за рубежом может показаться слишком дорогой. Но есть секреты, как сократить расходы и даже начать откладывать деньги. Життя та робота за кордоном може здатися надто дорогою. Але є секрети, як зменшити витрати та навіть почати відкладати гроші.
7 советов, как реально экономить деньги, работая за границей
, Фото: pexels.com

Витрачати все, що ви заробляєте – поширена помилка серед недосвідчених емігрантів, тому що в чужій країні є багато пам’яток, смачної місцевої їжі та сувенірів для сім’ї та друзів. Люди, які не знайомі з місцем проживання, можуть платити більше просто тому, що вони ще не знають, де знайти вигідніші пропозиції. Крім того, є ті, хто працює за кордоном лише для того, щоб показати вражаючий спосіб життя в Інстаграмі.

WomanEL зібрав кілька цінних порад про те, як ефективно керувати своїми фінансами та навіть повернутися додому з невеликим накопиченням грошей:

Вивчіть вартість життя

Перш ніж переїхати в іншу країну, ви повинні визначити такі витрати, як житло, харчування, транспорт, комунальні послуги та розваги. Розрахуйте середній місячний бюджет і подивіться, чи можуть витрати на проживання бути покриті вашим прогнозованим доходом.

Майте запас грошей «на чорний день»

Незалежно від того, де ви знаходитесь, вдома чи за кордоном, ви завжди повинні відкладати гроші на непередбачені витрати. Рекомендується накопичити витрати на проживання протягом кількох місяців на випадок, якщо ви втратите роботу.

Уникайте комісій

Багато людей, які працюють за кордоном, надсилають гроші додому. Однак послуги грошових переказів можуть бути досить дорогими, особливо якщо ви вибираєте перший-ліпший традиційний банк. Перед переїздом за кордон обов’язково варто пошукати надійний сервіс без прихованих комісій та банківських зборів.

Знайдіть сусіда по кімнаті

Ділити кімнату з кимось іншим може не кожен, але ніколи не впізнаєш, доки не спробуєш. Багато людей, які працюють за кордоном, обирають це рішення з метою заощадити гроші. Скорочення витрат на проживання вдвічі означає, що ви можете заощаджувати набагато більше грошей щомісяця.

Навчіться готувати

Їжа в кафе та ресторані щовечора коштує дорого, незалежно від того, в якій частині світу ви живете. Готуйте їжу вдома. Місцеві інгредієнти можуть відрізнятись від тих, що вдома, тому вам потрібно буде ознайомитися з їжею тієї культури, яка вас прийняла.

Вибирайте дешевий транспорт

Такі варіанти, як ходьба пішки, їзда велосипедом або громадський транспорт, не тільки дешевше, але й мають інші переваги. У вас є можливість дослідити район, в якому ви живете, і забути про тугу за домом, а також розпочати роботу без шкоди для навколишнього середовища.

Вирушайте у тепле місце

Переїжджаючи за кордон на роботу, вибирайте місце із теплим кліматом. Якщо ви відправляєтеся в середземноморську країну, вам доведеться платити лише за 3 або 4 місяці опалення, тоді як, наприклад, у Великобританії вам доведеться підтримувати витрати на опалення протягом 9 або 10 місяців. Країна зі сприятливим кліматом може допомогти вам заощадити багато грошей.

Ви намагаєтеся вивчити нову мову, працюючи за кордоном? Ось що вам спростить це складне завдання.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version