Ігристі поради: яке вино пити влітку

Свежие, легкие, почти невесомые вкусы... Свіжі, легкі, майже невагомі смаки...
Легкие тонкие вина просто созданы, чтобы их пили летом
Легкие вина просто созданы, чтобы их пили летом. Джерело: freepik.com

Вино є найкращим рішенням для спекотних літніх днів та прохолодних вечорів. Келих легкого освіжаючого напою чудово доповнить літню вечерю. Охолоджене вино не крутить голову, чудово втамовує спрагу і сприяє гарному апетиту. WomanEL дає ігристі поради щодо вибору напою саме в літній сезон.

Ігристі поради
Ігристі поради: яке вино пити влітку. Джерело: pinterest.com

Вина з високою кислотністю

Вина, що мають високу кислотність, вважаються одними з найкращих охолоджуючих напоїв у теплу пору року. Цей благородний алкоголь чудово втамовує спрагу.

Свіжі, яскраві вина, наприклад, із сортів рислінг, сильванер або шенен блан, подарують незабутній смак літа.

Легкі вина

Легкі тонкі вина просто створені, щоби їх пили влітку. І не важливо, як спекотно на вулиці. Зупиніть свій вибір на грюнер вельтлінер або вердехо.

Вина з низьким вмістом алкоголю

Вино з низьким вмістом алкоголю – те, що допоможе протистояти спекотним спекотним дням і чудово доповнить легкі літні страви. З мінеральними або трав’янистими відтінками, з сортів совіньйон блан, ркацителі або мюллер тургау – чудовий освіжаючий варіант.

Вино
Вино є найкращим рішенням для спекотних літніх днів. Джерело: pinterest.com

Рожеві вина

Рожеве сухе вино – елегантний компроміс між насиченим червоним та ненав’язливим білим. Сьогодні рожеві вина, виготовлені з червоних сортів, є світовим трендом.

Відтінки суниці, полуниці, сливи, ноти бабусиного варення чи джему. Такі вина легкі, з невеликим рівнем танінів, відсутністю терпкості та потужного тіла. Роза може стати відмінним доповненням до вашого пікніка.

Ігристі вина

Бездоганний класичний варіант – ігристе вино. Ця категорія якнайкраще підходить під визначення літнього напою. Ігристе завжди подається охолодженим, а бульбашки вуглекислого газу посилюють освіжаючий ефект.

Таке вино має «хрустку» кислотність і майже завжди – легкотіле. Ігристі вина дарують асоціації свята, гарного настрою та задоволення.

Раніше ми розповідали про найкращі напрямки, якщо ви любите поєднувати вино з подорожами.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version