Золотий хлопчик: скільки коштує найдорожчий гамбургер у світі

Сусальное золото, икра и королевский краб... Сусальне золото, ікра та королівський краб...
«Золотий хлопчик»
«Золотий хлопчик». Джерело: guinnessworldrecords.com

Гамбургер під назвою «Золотий хлопчик» став найдорожчою стравою в світі та увійшов до Книги рекордів Гіннеса. Створив шедевр шеф-кухар Роберт Ян Де Веен з Нідерландів, розповідає WomanEL.

Неймовірно висока ціна пояснюється тим, що для створення бургера Роберт використав інгредієнти найвищої якості. Коштує «Золотий хлопчик» 4295 фунтів стерлінгів або 5967 доларів США.

Гамбургер під назвою «Золотий хлопчик» став найдорожчою стравою в світі
Гамбургер під назвою «Золотий хлопчик» став найдорожчою стравою в світі. Джерело: guinnessworldrecords.com

Булка готується з використанням шампанського Dom Pérignon. Вона трохи підсмажена, але все ще м’яка всередині, і вкрита сусальним золотом. Сам бургер готується з соковитої яловичини вагю і прикрашається королівським крабом та ікрою.

До страви входять кільця цибулі, обвалені в шампанському. Вони мають солодкий, кислий, солоний та гіркий смак одночасно, а також пікантно пахнуть.

За словами шеф-кухаря, на шляху до створення кулінарного шедевра було кілька викликів. Головний полягав у тому, як зробити так, щоб цей бургер був приголомшливим на смак.

Я маю на увазі, що легко просто взяти кілька дуже дорогих інгредієнтів і покласти їх на бургер. Але для мене було дуже важливо, щоб бургер був ще й чудовим на смак,

зазначив кулінар.
Сусальне золото, ікра та королівський краб...
Сусальне золото, ікра та королівський краб… Джерело: guinnessworldrecords.com

Роберт Ян Де Веен пожертвував усі кошти від першого проданого гамбургера до місцевого продовольчого банку. На ці гроші було виготовлено 1 000 продуктових наборів для сімей, які потребували допомоги.

Шеф-кухар використав «Золотого хлопчика» не лише для того, щоб здійснити свою дитячу мрію – потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Своїм вчинком він намагався привернути увагу до проблеми бідності в Нідерландах.

Раніше ми розповідали про секрети кухні: продукти та спеції для залучення багатства.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version