KRUT выпустила эксклюзивную концертную запись на виниле

KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO: пластинка доступна в продаже KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO: платівка доступна у продажу.
Круть випустила вініл
Krut. Фото: Instagram

Известная 28-летняя украинская бандуристка и певица KRUT порадовала своих поклонников эксклюзивным релизом — первой концертной записью на виниле под названием «KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO», сообщает WomanEL. Это уникальная возможность погрузиться в волшебную атмосферу живых выступлений музыканта.

Этот виниловый альбом объединяет оркестровую музыку KRUT и песни из альбома «Liteplo». На пластинке вы услышите смех, истории жизни и прекрасное звучание камерного оркестра вместе с бэндом. По словам певицы, это первая запись, которая максимально передает атмосферу ее живых выступлений.

Очень часто я слышу в свой адрес: вживую вы звучите в 100 раз лучше. Так вот, милые. Это первая запись, передающая атмосферу моих концертов. Этой записи нет в Интернете,

отметила KRUT.

Кроме того, запись была сделана во время благотворительного концерта в комплексе Литепло, расположенном в селе Кобзаревка Тернопольской области.

К слову, приобрести винил «KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO» можно несколькими способами:

  • Заказать подписанный экземпляр непосредственно у певицы через директ @krut_merch.
  • Обратиться в @abyshomzk через частные сообщения. Купить во всех виниловых магазинах.

Не упустите возможность стать владельцем уникальной записи и наслаждаться атмосферными живыми выступлениями KRUT у себя дома!

Напомним, ранее Tember Blanche выпустили лимитированную пластинку.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

KRUT випустила ексклюзивний концертний запис на вінілі

KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO: пластинка доступна в продаже KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLO: платівка доступна у продажу.
Круть випустила вініл
Krut. Фото: Instagram

Відома 28-річна українська бандуристка та співачка KRUT порадувала своїх шанувальників ексклюзивним релізом — першим концертним записом на вінілі під назвою «KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLIO», повідомляє WomanEL. Це унікальна можливість зануритися у чарівну атмосферу живих виступів музикантки.

Цей вініловий альбом об’єднує оркестрову музику KRUT та пісні з альбому «Liteplo». На платівці ви почуєте сміх, історії з життя та прекрасне звучання камерного оркестру разом з бендом. За словами співачки, це перший запис, який максимально передає атмосферу її живих виступів.

Дуже часто я чую у свою адресу : наживо ви звучите в 100 разів краще. Так от, милі. Це перший запис, який передає атмосферу моїх концертів. Цього запису немає в інтернеті,

зазначила KRUT.

Крім того, запис було зроблено під час благодійного концерту у комплексі Літепло, розташованому в селі Кобзарівка Тернопільської області. 

До слова, придбати вініл «KRUT AND ORCHESTRA LIVE IN LITEPLIO» можна кількома способами:

  • Замовити підписаний примірник безпосередньо у співачки через дірект @krut_merch.
  • Звернутися до @abyshomzk через приватні повідомлення. Купити в усіх вінілових крамницях.

Не пропустіть можливість стати власником унікального запису та насолоджуватися атмосферними живими виступами KRUT у себе вдома!

Нагадаємо, раніше Tember Blanche випустили лімітовану платівку

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version