Ожидаемый Золотой глобус 2024: список победителей и наград

Увлекательные победы Оппенгеймера и поразительный путь Барби в новой категории. Захопливі перемоги Оппенгеймера і вражаючий шлях Барбі в новій категорії.
Золотий глобус-2024: визнані шедеври та нові відкриття, як Оппенгеймер і Барбі.
Золотий глобус-2024: визнані шедеври та нові відкриття, як Оппенгеймер і Барбі. Джерело: постери фільмів.

Этой ночью в Беверли-Хиллз состоялась 81-я по счету торжественная церемония вручения «Золотого глобуса», где определились победители престижной кинонаграды, пишет WomanEL. Больше всего статуэток, а именно пять, завоевал фильм режиссера Кристофера Нолана «Оппенгеймер» с увлекательной главной ролью Киллиана Мерфи.

А топовый фильм «Барби» с очаровательной Марго Робби в главной роли заслуженно получил внимание киножурналистов, забрав две важные статуэтки в номинациях «Лучшая песня» и новая категория «За кинематографические и кассовые достижения». Эти награды признают качество творческого вклада в создание фильма и его коммерческий успех, подчеркивая важность этого проекта в мире кинематографии.

Полный список победителей «Золотого глобуса-2024» доступен на официальном сайте кинопремии, но вот несколько ключевых результатов:

Лучший драматический фильм: «Оппенгеймер»

Лучшая актриса в драматическом фильме: Лили Гледстоун («Убийцы цветочного полнолуния»)

Лучший актер в драматическом фильме: Киллиан Мерфи («Оппенгеймер»)

В категории комедий или мюзиклов лучшим признан фильм «Бедолахи», а актерское трио Пола Джаматти, Эммы Стоун и ее веселый образ в этом фильме также заслуженно получили свои статуэтки.

Также стоит отметить фильм «Анатомия падения», который признан лучшим международным фильмом, а анимационный шедевр «Мальчик и птица» (Франция) получил награду за лучший анимационный фильм.

В сфере телевидения признан сериал «Наследники». Он выделился как самое лучшее драматическое шоу. А победными актерами в этом жанре стали Сара Снук и Киран Калкин. Комедийный сериал «Медведь» также получил признание, а лучшими комедийными актерами стали Джереми Аллен Уайт и Айо Эдебири.

Актеры сериала «Наследники».

Лента «Ссора» признана лучшей в категории минисериала.

Кристофер Нолан взял на себя титул лучшего режиссера за «Оппенгеймер».

«Анатомия падения» также получила заслуженную награду за лучший сценарий года.

«Золотой глобус» был ярким и ожидаемым событием. Это первая красная дорожка 2024 года, поэтому зрители с нетерпением ждали увидеть любимых селебрити в ярких нарядах. К слову, раньше мы рассказали о лучших образах звезд на этой премии.

Следует отметить, что «Золотой глобус» считается предварительной «репетицией» «Оскара», и не раз победители этой премии становятся лауреатами главной кинопремии в мире. Ожидается, что «Оскар-2024» состоится 10 марта, а пока мир кинонауки с нетерпением наблюдает за впечатляющими достижениями в мире кино.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Найочікуваніший Золотий глобус 2024: список переможців та нагород

Увлекательные победы Оппенгеймера и поразительный путь Барби в новой категории. Захопливі перемоги Оппенгеймера і вражаючий шлях Барбі в новій категорії.
Золотий глобус-2024: визнані шедеври та нові відкриття, як Оппенгеймер і Барбі.
Золотий глобус-2024: визнані шедеври та нові відкриття, як Оппенгеймер і Барбі. Джерело: постери фільмів.

Цієї ночі у Беверлі-Гіллз відбулася 81-ша за рахунком урочиста церемонія вручення «Золотого глобусу», де визначилися переможці престижної кінонагороди, пише WomanEL. Найбільше статуеток, а саме п’ять, виборов фільм режисера Крістофера Нолана «Оппенгеймер» із захопливою головною роллю Кілліана Мерфі.

А топовий фільм «Барбі» з чарівною Марго Роббі у головній ролі заслужено отримав увагу кіножурналістів, забравши дві важливі статуетки у номінаціях «Найкраща пісня» та нова категорія «За кінематографічні та касові досягнення». Ці нагороди визнають якість творчого внеску у створення фільму і його комерційний успіх, підкреслюючи важливість й унікальність цього проєкту у світі кінематографії.

Повний список переможців «Золотого глобусу-2024» доступний на офіційному сайті кінопремії, але ось кілька ключових результатів:

Найкращий драматичний фільм: «Оппенгеймер»

Найкраща акторка у драматичному фільмі: Лілі Гледстоун («Вбивці квіткової повні»)

Найкращий актор у драматичному фільмі: Кілліан Мерфі («Оппенгеймер»)

У категорії комедій або мюзиклів найкращим визнано фільм «Бідолахи», а акторське тріо Пола Джаматті, Емми Стоун і її веселий образ у цьому фільмі також заслужено отримали свої статуетки.

Також варто відзначити фільм «Анатомія падіння», який визнано кращим міжнародним фільмом, а анімаційний шедевр «Хлопчик і птах» (Франція) отримав нагороду за найкращий анімаційний фільм.

У сфері телебачення визнано серіал «Спадкоємці». Він виділився, як найкраще драматичне шоу. А переможними акторами у цьому жанрі стали Сара Снук та Кіран Калкін. Комедійний серіал «Ведмідь» також отримав визнання, а кращими комедійними акторами стали Джеремі Аллен Вайт і Айо Едебірі.

Актори серіалу «Спадкоємці».

Стрічку «Сварка» визнано кращим у категорії мінісеріалу.

Крістофер Нолан взяв на себе титул кращого режисера за «Оппенгеймер». 

«Анатомії падіння» також отримав заслужену нагороду за найкращий сценарій року.

«Золотий глобус» був яскравою та найочікуванішою подією. Це перша червона доріжка 2024 року, тому глядачі з нетерпінням чекали, щоб побачити улюблених селебриті у яскравих вбраннях. До слова, раніше ми розповіли про найкращі образи зірок на цій премії.

Варто відзначити, що «Золотий глобус» вважається попередньою «репетицією» «Оскара», і не раз переможці цієї премії стають лауреатами головної кінопремії у світі. Очікується, що «Оскар-2024» відбудеться 10 березня, а поки що світ кінонауки з нетерпінням спостерігає за вражаючими досягненнями у світі кіно.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *