Проснись, мертвец: Дэниел Крейг возвращается к франшизе «Ножи наголо» в новом имидже

Команда фильма подогревает интригу... Команда стрічки підігріває інтригу...
Деніел Крейг
Деніел Крейг. Джерело: Іnstagram

Неонуарная черная детективная комедия 2019 года сценариста и режиссера Райана Джонсона «Ножи наголо» с Дэниелом Крейгом в главной роли имела большой успех. И вот мы уже ожидаем третью часть фильма под названием «Проснись, мертвец», рассказывает WomanEL.

Подробности сюжета держат в тайне. Однако известно, что в третьей части эксцентричный детектив Бенуа Блан в исполнении Крейга будет снова раскрывать убийства в окружении колоритных персонажей, но уже в новом имидже. На первом черно-белом кадре со съемок главный герой наряжен в роскошный костюм-тройку. В руках у него элегантная шляпа, а волосы у детектива имеют немалую длину.

Проснись, мертвец
Дэниел Крейг возвращается к главной роли в «Ножи наголо-3. Проснись, мертвец». Источник: x.com

И хотя детали сейчас неизвестны, кинокартина получила мощный актерский состав. Среди подтвержденных имен: Мила Кунис, Джош Бролин, Эндрю Скотт, Кейли Спейни, Томас Гайден Черч, Дэрил Маккормак, Кэрри Вашингтон, Джереми Реннер, Джош О’Коннор и Гленн Клоуз.

Выпуск ленты «Ножи наголо-3. Проснись, мертвец» Netflix запланировал на 2025 год. Первый фильм, распространяемый Lionsgate, собрал $312 млн в мировом прокате. А вот вторая часть, «Стеклянная луковица», уже вышла в ограниченном прокате и собрала всего $13 млн.

Ранее мы писали, что тайна 7 циферблатов раскрыта: узнайте, кто сыграет в новой экранизации романа Агаты Кристи.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокинься, мрець: Деніел Крейг повертається до франшизи «Ножі наголо» в новому іміджі

Команда фильма подогревает интригу... Команда стрічки підігріває інтригу...
Деніел Крейг
Деніел Крейг. Джерело: Іnstagram

Неонуарна чорна детективна комедія 2019 року сценариста і режисера Раяна Джонсона «Ножі наголо» з Деніелом Крейгом у головній ролі мала неабиякий успіх. І ось ми вже очікуємо на третю  частину фільму під назвою «Прокинься, мрець», розповідає WomanEL.

Подробиці сюжету наразі тримають у таємниці. Проте відомо, що в третій частині ексцентричний детектив Бенуа Блан у виконанні Крейга знову розкриватиме вбивства в оточенні колоритних персонажів, але вже в новому іміджі. На першому чорно-білому кадрі зі знімань головний герой вбраний у розкішний костюм-трійку. В руках у нього елегантний капелюх, а волосся в детектива має чималу довжину.

Прокинься, мрець
Деніел Крейг повертається до головної ролі в «Ножі наголо-3. Прокинься, мрець». Джерело: x.com

І хоча деталі зараз невідомі, однак кінокартина отримала потужний акторський склад. Серед підтверджених імен: Міла Куніс, Джош Бролін, Ендрю Скотт, Кейлі Спейні, Томас Гайден Чорч, Деріл Маккормак, Керрі Вашингтон, Джеремі Реннер, Джош О’Коннор та Гленн Клоуз.

Випуск стрічки «Ножі наголо-3. Прокинься, мрець» Netflix запланував на 2025 рік. Перший фільм, який розповсюджувала Lionsgate, зібрав $312 млн у світовому прокаті. А от друга частина, «Скляна цибулина», вже вийшла в обмеженому прокаті та зібрала лише $13 млн.

Раніше ми писали, що таємницю 7 циферблатів розкрито: дізнайтесь, хто зіграє в новій екранізації роману Агати Крісті.

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version