Сергей Притула заставил плакать Лесю Никитюк: пришел на съемки шоу

Неожиданная встреча бывших коллег с цветами. Неочікувана зустріч колишніх колег з квітами.
Притула здивував Нікітюк букетом та несподіванкою, розчуливши ведучу до сліз.
Притула здивував Нікітюк букетом та несподіванкою, розчуливши ведучу до сліз. Джерело: прес-група

Леся Никитюк, работающая сейчас над своим новым проектом на одном из украинских каналов, получила сюрприз от своего бывшего партнера по эфиру Сергея Притулы. Во время съемок, когда Никитюк не ожидала никаких неожиданностей, украинский волонтер внезапно появился на площадке, пишет WomanEL

Леся, стоявшая за стойкой и разговаривающая, была шокирована появлением Притулы. Старые друзья крепко обнялись, а Сергей как настоящий джентльмен вручил ей букет тюльпанов. От эмоций Лесе не удалось удержаться, и она даже заплакала.

После эмоционального столкновения Леся и Сергей обменялись шутками, что рассмешило всю съемочную группу. Леся удивленно спрашивает: «Чего так мало цветов?» Притула весело отвечает: «200 гривен! Знаешь, губу тоже не раскатай». Видео этой неожиданной встречи растрогало не только Лесю, но и ее поклонников. Многие поделились эмоциями и признали, что тоже не могли сдержать слез, наблюдая за ними.

Реакция Сети:

  • Такие милые;
  • Как хочется вернуться к той беззаботной жизни;
  • Лучшие ведущие.

Общая история Леси Никитюк и Сергея Притулы началась несколько лет назад, когда они вдвоем вели развлекательный проект. С российским вторжением Притула принял решение стать волонтером и создал фонд, помогающий украинским защитникам. Это решение также привело к его прощанию с телевидением.

К слову, недавно стало известно, что Леся Никитюк написала Притуле после выхода нового сезона Кто сверху?

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сергій Притула змусив плакати Лесю Нікітюк: прийшов на зйомки шоу

Неожиданная встреча бывших коллег с цветами. Неочікувана зустріч колишніх колег з квітами.
Притула здивував Нікітюк букетом та несподіванкою, розчуливши ведучу до сліз.
Притула здивував Нікітюк букетом та несподіванкою, розчуливши ведучу до сліз. Джерело: прес-група

Леся Нікітюк, яка наразі працює над своїм новим проєктом на одному з українських каналів, отримала сюрприз від свого колишнього партнера по ефіру Сергія Притули. Під час зйомок, коли Нікітюк не очікувала жодних несподіванок, український волонтер раптово з’явився на майданчику, пише WomanEL.

Леся, яка стояла за стійкою і розмовляла, була шокована з’явленням Притули. Старі друзі міцно обійнялися, а Сергій, як справжній джентльмен, вручив їй букет тюльпанів. Від емоцій Лесі не вдалося утриматися, і вона навіть заплакала.

Після емоційного зіткнення Леся й Сергій обмінялися жартами, що розсмішило всю знімальну групу. Леся здивовано питає: «Чого так мало квітів?». Притула весело відповідає: «200 гривень! То знаєш, губу теж трохи не розкатуй». Відео цієї несподіваної зустрічі розчулило не лише Лесю, а і її шанувальників. Багато з них поділилися емоціями та визнали, що теж не могли стримати сліз, спостерігаючи за ними.

Реакція Мережі:

  • Такі милі;
  • Як хочеться повернутися до того безтурботного життя;
  • Найкращі ведучі.

Неабияка спільна історія Лесі Нікітюк та Сергія Притули розпочалася декілька років тому, коли вони вдвох вели розважальний проєкт. З російським вторгненням Притула прийняв рішення стати волонтером і заснував фонд, який допомагає українським захисникам. Це рішення також призвело до його прощання з телебаченням.

До слова, нещодавно стало відомо, що Леся Нікітюк написала Притулі після виходу нового сезону Хто зверху?

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *