DOROFEEVA та Alice K створили колекцію одягу з літнім настроєм на кожен день

«Важно себя любить и позволять себе быть девочкой...» «Важливо себе любити та дозволяти собі бути дівчинкою...»
DOROFEEVA
DOROFEEVA. Джерело: Instagram

Український бренд Alice K та співачка DOROFEEVA написали нову главу в модній історії, випустивши стильний літній дроп, пише WomanEL.

DOROFEEVA та Alice K створили колекцію одягу з літнім настроєм
DOROFEEVA та Alice K створили колекцію одягу з літнім настроєм. Джерело: Instagram

До нової колекції увійшли футболки, мереживні комплекти, аксесуари та комплекти. Головним акцентом став милий принт у вигляді зайчика, який є візитівкою як для Alice K, так і для Наді Дорофєєвої.

DOROFEEVA вважає, що бренд Alice K відрізняється від інших, має свій особистий стиль. Вона знає по собі, як одяг може впливати на настрій: вдягаєш щось гарне зранку – і весь день вже йде інакше. Тому Наді хотілося зробити разом з Алісою щось, що допоможе дівчатам почуватися легкими та романтичними сьогодні, коли у нас так небагато приводів для радості.

Ця колаборація вийшла не просто так, адже бренд Alice K мені дуже подобається. Я давно за ним слідкую, часто ношу в житті, навіть вдягала на сцену. Тому, коли дівчата запропонували колаборацію, я миттєво відреагувала.  Я втілила в цій колекції своє бажання нагадати, як важливо себе любити та дозволяти собі бути дівчинкою,

поділилась співачка.
«Важливо себе любити та дозволяти собі бути дівчинкою...»
«Важливо себе любити та дозволяти собі бути дівчинкою…». Джерело: Instagram
Головним акцентом став милий принт у вигляді зайчика
Головним акцентом став милий принт у вигляді зайчика. Джерело: Instagram

Як розповіла Аліса Кукуняк, креативна директорка Alice K., співпраця з Надею – це нова глава в історії бренду та справжнє втілення мрії. Вони моментально знайшли спільну мову і смаки.

Особливо цікаво було погратись з образами зайчиків, які є як в наших бестселерах, так і частиною образів Наді вже багато років. Колекція втілила ідеї та естетику, які ми поділяємо, і це дійсно надзвичайний досвід для всіх нас,

зазначила Аліса.

Раніше ми розповідали про скандал із казино: як Дорофєєва вляпалася в історію з шахраями.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version