Олександр Хижняк завоював третє золото для України на Олімпіаді-2024

Український боксер став олімпійським чемпіоном. Український боксер став олімпійським чемпіоном.
Олександр Хижняк став чемпіоном Олімпіади 2024, боксер
Олександр Хижняк. Фото: suspilne.media

29-річний український боксер Олександр Хижняк став чемпіоном на Олімпійських іграх-2024 у Парижі, принісши Україні 3-тю золоту медаль, повідомляє WomanEL. У вирішальному поєдинку Хижняк здолав 24-річного представника Казахстану Нурбека Оралбая, підтвердивши свою майстерність та силу духу.

Це був другий фінал Олімпіади у кар’єрі Хижняка у ваговій категорії до 80 кг. На попередній Іграх в Токіо українець був за крок від золота, але поступився через суперечливий нокаут у третьому раунді.

Цього разу Олександр зробив усе можливе, щоб здобути омріяну перемогу. Він впевнено пройшов усі етапи турніру, здобувши 3 перемоги поспіль. Суперник Хижняка, Нурбек Оралбай, є чинним чемпіоном світу у вазі до 80 кг.

До слова, ця перемога стала не лише тріумфом для Сашка Хижняка, а й великим досягненням для всієї України, підтверджуючи високий рівень українських спортсменів на світовій арені.

Нагадаємо, нещодавно чемпіон світу з боксу Олександр Усик пообіцяв українським боксерам грошову винагороду «з власної кишені» за призові місця.

Також дізнайтеся, хто з українських атлетів завоював золоті медалі на Олімпійських іграх-2024.