Найкращі недорогі швейні машинки

Не обов'язково бути професійним кравцем, щоб знайти роботу для швейної техніки. Не обов'язково бути професійним кравцем, щоб знайти роботу для швейної техніки.

Не обов’язково бути професійним кравцем, щоб знайти роботу для швейної техніки, оскільки зараз, як і десятки років тому, залишаються актуальними питання підгонки по фігурі та зросту купленого одягу, а також ремонту старих речей з гардеробу. А ще на побутовій швейній машині можна з нуля пошити фіранки на кухню чи карнавальний костюм для дитини. Та й просто іноді повозитися з текстилем заради релаксу – чим не привід обзавестися швейною помічницею?

Припустимо, ви теж хочете долучитися до шиття в домашніх умовах, не витрачаючи особливо великих грошей. Тоді яку недорогу швейну машинку варто вибрати, щоб з розумом витратити кошти і придбати не іграшку, а дійсно гідний робочий інструмент? З цим питанням ми звернулися до Святослава Неміша, представника відомого швейного магазину Sewstar.com.ua.

Святослав Неміш – «Наразі на ринку представлена ​​велика кількість брендів швейної техніки, але лише деякі з них мають у своєму асортименті заслуговуючі уваги бюджетні швейні машинки. На мою думку, серед таких виробників слід виділити марки Veritas та Minerva. Саме з моделей даних брендів ми і склали наш топ недорогих швейних машин».

Veritas Janis

Ця недорога швейна машина для дому має все мінімально необхідне оснащення для практики шиття в утилітарних цілях, у тому числі 8 рядків, серед яких, окрім прямого та зигзагоподібного, ще представлені кілька еластичних швів та декоративні гребінці. Довжина та ширина стібків фіксована. Veritas Janis також може шити подвійною голкою та виметувати петлі для гудзиків у напівавтоматичному режимі. Інша особливість цієї машинки для шиття – компактні розміри, що може стати плюсом, якщо у вас немає зайвого місця в будинку. В комплект постачання Veritas Janis входять 3 лапки та штопальна пластина.

Veritas Laura

Ця недорога машинка для шиття теж має нехай і небагате, але цілком достатнє оснащення для виконання базових швейних робіт типу ушити, підшити, заштопати. Набір рядків у Veritas Laura такий самий, як і у Veritas Janis, але довжину стібка в них можна налаштовувати. З цією метою передбачено окремий регулятор. Ця модель також може працювати подвійною голкою і створювати гудзикову петлю за чотири кроки. В комплект постачання Veritas Laura включені 4 лапки та пластина для штопки.

Minerva Classic

Ця бюджетна швейна машинка буде гарним вибором для домашніх кравців, які не тільки охочі перешивати одяг, а й шити текстильні вироби з нуля. З цією метою вона має 6 основних рядків, серед яких прямі, зигзагоподібні та еластичні. Довжина та ширина стібків фіксована. Цікаві фішки даної моделі – автоматичний нитковдівач, для легкої заправки нитки в голку, та регулятор тиску лапки, для налаштування сили її притиску залежно від товщини тканини. У комплект постачання Minerva Classic входять 4 лапки та штопальна пластина.

Що ж, сподіваємося інформація з нашої статті буде вам орієнтиром у світі техніки для шиття. Якщо ви станете володаркою однією з описаних вище хороших недорогих швейних машинок, ваша нова помічниця вас точно розчарує. Зрештою це ваш вибір, а ми побажаємо вам мільйон стібків та рівних рядків!

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version