Чи впливає різниця у віці на ваше сексуальне життя: відповідь експерта

Хотя нечасто видим отношения с большой разницей в возрасте, это, конечно, не редкость. Хоча нечасто бачимо стосунки з великою різницею у віці, це, звичайно, не рідкість.
Чи впливає різниця у віці на ваше сексуальне життя: відповідь експерта
Чи впливає різниця у віці на ваше сексуальне життя: відповідь експерта. Джерело: РБК Україна

Згідно з нещодавнім опитуванням, 39% населення зустрічалися з кимось із різницею у віці 10 років і більше. Не дивно, що чоловіки частіше зустрічаються з молодшими жінками: 25% повідомили, що це зробили, у порівнянні з лише 14% жінок, які люблять молодших чоловіків. Загалом різниця у віці не є проблемою для багатьох: 57% повідомили, що вони б зустрічалися з кимось на 10 або більше років старшим за них, а 49% – з кимось на 10 або більше років молодшим.

Але хоча стосунки через різницю у віці не викликають гніву та засудження, які вони могли мати в минулому, все ще залишаються питання щодо сексуального аспекту цих партнерств. Якщо ви жінка в період менопаузи, а ваш партнер молодший, ця різниця у віці може відчутися в спальні. Подібним чином 60-річний чоловік, можливо, більше не зможе показати всі свої можливості в сексі, які він міг би мати у свої 20 років. В інших випадках справа не стільки в витривалості, скільки в інших факторах, які можуть впливати на секс у стосунках із різницею у віці.

Оскільки різниця у віці може вплинути на сексуальне життя, WomanEL запитав секс-терпавета Хізер Шеннон про те, як орієнтуватися в таких проблемах. Якщо вік справді є лише числом, то він точно не повинен стати на заваді чудовому сексу — чи не так? На жаль, можуть виникнути проблеми.

Навіть найвпевненіші люди у світі не позбавлені невпевненості. А коли мова заходить про стосунки через різницю у віці, лікар найчастіше бачить людей, які мають справу з однією з двох головних проблем: старший партнер турбується про своє тіло, а молодший партнер сумнівається в досвіді. Старший партнер може думати про щось на кшталт «Мені потрібно підтягнутися, трохи схуднути… тощо, щоб не відставати від своєї молодої, сексуальної коханої та бути для неї привабливим».

Це може бути чудовим стимулом для людей краще піклуватися про себе, додає вона, якщо ці думки не дадуть зворотного ефекту. 

Ці думки можуть перерости в почуття недостатньої хорошості, дисфункціональної моделі харчування та самосвідомості під час сексу. З іншого боку, молодший партнер може подумати щось на кшталт «Мені потрібно більше заробляти, досягати більшого й вдосконалювати свої сексуальні навички, щоб мій досвідчений старший коханець був задоволений. Знову ж таки, це може призвести до того, що молодший партнер почуватиметься недостатньо хорошим і сам саботуватиме стосунки.

Коли ми дозволяємо нашій невпевненості взяти верх, ми дозволяємо їй впливати не лише на нас, але й на наші стосунки. Ключ у тому, щоб пам’ятати, що у вас є чудового. Якщо ми зможемо побачити себе очима коханого… ми зможемо побачити, наскільки ми насправді чудові. Коли ми діємо з глибокої впевненості, ми схильні залучати та підтримувати чудові інтимні стосунки.

Невідповідне лібідо

Що стосується лібідо, статевий потяг не обов’язково залежить від віку. Бажання може бути вищим або нижчим протягом життя людей з безлічі причин. Але хоча ми не повинні припускати, що людина старше певного віку не має статевого потягу, який був у 20-30 років, деякі поширені причини низького лібідо пов’язані зі старінням. 

Є люди різного віку з високим і низьким статевим потягом. Однак ми можемо розглянути причини низького лібідо, деякі з яких можуть бути пов’язані з віком, який стає більш конкретним. Нижче лібідо може бути пов’язане з фізичним здоров’ям, психічним здоров’ям, змінами в гормонах або іншими проблемами. Якщо ми виявимо присутність деяких із цих факторів, на них можна звернути увагу безпосередньо.

Коли ви виявите причини зниження статевого потягу, ви та ваш партнер зможете працювати разом, щоб знайти спосіб зустрітися посередині. Секс-терапавет пропонує знайти сексуальні дії та пози, які не напружують тіло так сильно. Спробуйте повільніше займатися сексом у ледачій позі.

Ви і ваш партнер можете мати різні погляди на секс

Хоча наше суспільство пройшло довгий шлях у розумінні статі та сексуальності, все ще є люди, які перебувають у темних віках. Хоча несправедливо припускати, що люди старше певного віку насправді не «розбираються» на деякі теми, пов’язані зі сексом, культура, безсумнівно, впливає на нашу сексуальність. 70-річний чоловік може мати зовсім інше ставлення до сексу, ніж 25-річна жінка.

У минулому було набагато більше гетеронормативності та дуже мало зображень квір-персонажів у фільмах і на телебаченні. Протягом багатьох років не було покращення статевого виховання. Тепер такі шоу, як «Статеве виховання», допомагають створити більш відкрите середовище для обговорення сексу. Такі дії, як анальний секс, які раніше вважалися дивними, тепер стають все більш масовими.

Якщо зі старшим партнером виникає щось, що не відповідає вашим думкам, це слід визнати зі співчуттям. Спробуйте з’ясувати значення та аргументацію переконань вашого партнера. Заглибтеся й зрозумійте, як певні види діяльності чи досвіду можуть похитнути їхнє почуття ідентичності. Коли ви досягнете такого глибокого розуміння, зосередьтеся на тому, що буде працювати для вас як пари, рухаючись вперед, а не зациклюйтеся на розбіжностях або змушуйте свого партнера робити невірні речі для своїх переконань.

Хоча секс не є обов’язковим для стосунків, він, безперечно, допомагає підтримувати високий рівень інтимності, і це важливо. Нам потрібно відчувати цей зв’язок із нашим партнером, щоб зберегти задоволення від стосунків.

Можливо у вас є сексуальна тривога? Дізнайтесь, як з нею впоратись .

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Влияет ли разница в возрасте на вашу сексуальную жизнь: ответ эксперта

Хотя нечасто видим отношения с большой разницей в возрасте, это, конечно, не редкость. Хоча нечасто бачимо стосунки з великою різницею у віці, це, звичайно, не рідкість.
Чи впливає різниця у віці на ваше сексуальне життя: відповідь експерта
Чи впливає різниця у віці на ваше сексуальне життя: відповідь експерта. Джерело: РБК Україна

Согласно недавнему опросу, 39% населения встречались с кем-то с разницей в возрасте 10 лет и более. Неудивительно, что мужчины чаще встречаются с более молодыми женщинами: 25% сообщили, что это сделали, по сравнению с лишь 14% женщин, которые любят более молодых мужчин. В целом разница в возрасте не является проблемой для многих: 57% сообщили, что они бы встречались с кем-то на 10 или более лет старше их, а 49% – с кем-то на 10 или более лет моложе.

Но хотя отношения из-за разницы в возрасте не вызывают гнева и осуждения, которые они могли иметь в прошлом, все еще остаются вопросы относительно сексуального аспекта этих партнерств. Если вы женщина в период менопаузы, а ваш партнер моложе, эта разница в возрасте может ощущаться в спальне. Подобным образом 60-летний мужчина, возможно, больше не сможет показать все свои возможности в сексе, которые он мог бы иметь в свои 20 лет. В других случаях дело не столько в выносливости, сколько в других факторах, которые могут влиять на секс в отношениях с разницей в возрасте.

Поскольку разница в возрасте может повлиять на сексуальную жизнь, WomanEL спросил секс-терпавета Хизер Шеннон о том, как ориентироваться в таких проблемах. Если возраст действительно является лишь числом, то он точно не должен помешать прекрасному сексу – не так ли? К сожалению, могут возникнуть проблемы.

Даже самые уверенные люди в мире не лишены неуверенности. А когда речь заходит об отношениях из-за разницы в возрасте, врач чаще всего видит людей, которые имеют дело с одной из двух главных проблем: старший партнер беспокоится о своем теле, а младший партнер сомневается в опыте. Старший партнер может думать о чем-то вроде “Мне нужно подтянуться, немного похудеть… и т.д., чтобы не отставать от своей молодой, сексуальной возлюбленной и быть для нее привлекательным”.

Это может быть отличным стимулом для людей лучше заботиться о себе, добавляет она, если эти мысли не дадут обратного эффекта.

Эти мысли могут перерасти в чувство недостаточной хорости, дисфункциональной модели питания и самосознания во время секса. С другой стороны, младший партнер может подумать что-то вроде “Мне нужно больше зарабатывать, достигать большего и совершенствовать свои сексуальные навыки, чтобы мой опытный старший любовник был доволен. Опять же, это может привести к тому, что младший партнер будет чувствовать себя недостаточно хорошим и сам будет саботировать отношения.

Когда мы позволяем нашей неуверенности взять верх, мы позволяем ей влиять не только на нас, но и на наши отношения. Ключ в том, чтобы помнить, что у вас есть замечательного. Если мы сможем увидеть себя глазами любимого… мы сможем увидеть, насколько мы на самом деле замечательны. Когда мы действуем с глубокой уверенностью, мы склонны привлекать и поддерживать замечательные интимные отношения.

Несоответствующее либидо

Что касается либидо, половое влечение не обязательно зависит от возраста. Желание может быть выше или ниже в течение жизни людей по множеству причин. Но хотя мы не должны предполагать, что человек старше определенного возраста не имеет полового влечения, которое было в 20-30 лет, некоторые распространенные причины низкого либидо связаны со старением.

Есть люди разного возраста с высоким и низким половым влечением. Однако мы можем рассмотреть причины низкого либидо, некоторые из которых могут быть связаны с возрастом, который становится более конкретным. Ниже либидо может быть связано с физическим здоровьем, психическим здоровьем, изменениями в гормонах или другими проблемами. Если мы обнаружим присутствие некоторых из этих факторов, на них можно обратить внимание непосредственно.

Когда вы выявите причины снижения полового влечения, вы и ваш партнер сможете работать вместе, чтобы найти способ встретиться посередине. Секс-терапавет предлагает найти сексуальные действия и позы, которые не напрягают тело так сильно. Попробуйте медленнее заниматься сексом в ленивой позе.

Вы и ваш партнер можете иметь разные взгляды на секс

Хотя наше общество прошло долгий путь в понимании пола и сексуальности, все еще есть люди, которые находятся в темных веках. Хотя несправедливо предполагать, что люди старше определенного возраста на самом деле не “разбираются” в некоторых темах, связанных с сексом, культура, несомненно, влияет на нашу сексуальность. 70-летний мужчина может иметь совершенно другое отношение к сексу, чем 25-летняя женщина.

В прошлом было гораздо больше гетеронормативности и очень мало изображений квир-персонажей в фильмах и на телевидении. В течение многих лет не было улучшения полового воспитания. Теперь такие шоу, как “Половое воспитание”, помогают создать более открытую среду для обсуждения секса. Такие действия, как анальный секс, которые раньше считались странными, теперь становятся все более массовыми.

Если со старшим партнером возникает что-то, что не соответствует вашим мнениям, это следует признать с сочувствием. Попробуйте выяснить значение и аргументацию убеждений вашего партнера. Углубитесь и поймите, как определенные виды деятельности или опыта могут пошатнуть их чувство идентичности. Когда вы достигнете такого глубокого понимания, сосредоточьтесь на том, что будет работать для вас как пары, двигаясь вперед, а не зацикливайтесь на разногласиях или заставляйте своего партнера делать неверные вещи для своих убеждений.

Хотя секс не является обязательным для отношений, он, бесспорно, помогает поддерживать высокий уровень интимности, и это важно. Нам нужно чувствовать эту связь с нашим партнером, чтобы сохранить удовольствие от отношений.

Возможно у вас есть сексуальная тревога? Узнайте, как с ней справиться.

Залишити коментар

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version