7 негласних правил етикету в літаку, яких повинен дотримуватися кожен

Какие правила надо соблюдать в самолете? Мы подготовили для вас шпаргалку. Яких правил треба дотримуватися в літаку? Ми підготували для вас шпаргалку.
7 негласних правил етикету в літаку, яких має дотримуватися кожен
Яких правил треба дотримуватися в літаку, Джерело: freepik.com

Аеропорти – це справжній мікрокосм людства, що демонструє широкий спектр людських особистостей на одній території. До якого б типу мандрівників ви не належали, всі ми знаємо один тип, який змушує всіх колективно закочувати очі, коли з ним перетинаються. Це людина, яка не звертає уваги на етикет і поводиться неналежно. Але чи не є ми одним із них? Яких узагалі правил треба дотримуватися в літаку?

WomanEL зібрав для вас негласні правила авіаподорожей. Дізнайтеся про них, щоб не стати найгрубішим і найнеприємнішим пасажиром під час польоту на літаку.

Яких правил треба дотримуватися в літаку: підготуйте заздалегідь усі проїзні документи

Подорожі – це час, і в багатьох людей не вистачає терпіння на стрес, пов’язаний з аеропортами та поїздками. Ми всі знаємо, що потрібно пред’явити під час реєстрації, чи то посвідчення особи, посадковий талон або паспорт. Приготуйте все це до своєї черги, щоб не ритися в кишенях і сумках. Позбавте себе зайвого стресу і неминучих поглядів тих, хто стоїть позаду вас.

Якщо переліт короткий, залиште засоби для догляду за шкірою в сумці

7 негласних правил етикету в літаку, яких повинен дотримуватися кожен
Зовсім не ввічливо використовувати косметичні засоби, особливо, якщо у вас короткий рейс, Джерело: freepik.com

Ми любимо свою процедуру догляду за шкірою так само, як і всі інші дівчата, але якщо ваш переліт триває менше 6 годин, просто зробіть процедуру догляду за шкірою перед тим, як сісти в літак. Звичайно, дуже весело романтизувати подорож літаком за допомогою DIY-догляду за обличчям, але ніхто не хоче опинитися в зоні бризок вашого спрею. Якщо вам необхідно зробити догляд за шкірою в літаку, вирушайте у ванну, щоб не заважати оточуючим.

Яких правил треба дотримуватися в літаку: не розмовляйте з людиною в навушниках

Навушники – це знак «не заважати» під час розмови в літаку. Тому, якщо у вашого сусіда по кріслу вони вдягнені, не намагайтеся зав’язати розмову.

Знімати взуття під час далеких перельотів можна, але не шкарпетки

Зняття взуття в літаку викликає багато суперечок, але це цілком допустимо, якщо ви дотримуєтеся кількох правил. А саме: не допускайте, щоб ваші ноги без взуття перебували в особистому просторі інших людей. І за жодних обставин не знімайте взуття та шкарпетки одночасно. Шкарпетки забезпечують хоч якийсь бар’єр між вашими смердючими ногами і рештою світу, і це не підлягає обговоренню. Крім того, якщо ви встаєте, щоб сходити до туалету або покинути своє місце з якоїсь причини, взуття треба взути назад.

Яких правил треба дотримуватися в літаку: не займайте підлокітник середнього сидіння, якщо ви сидите поруч

Одна з переваг сидіння на середньому місці – це два підлокітники. Тож не будьте жадібним пасажиром біля вікна або біля проходу, який намагається зайняти два підлокітники. Якщо ви сідаєте на сидіння по центру, то ви можете безсоромно вимагати ці підлокітники.

Дочекайтеся своєї черги на вихід із літака

Усе проходить більш гладко, коли кожен чекає своєї черги на вихід із літака. Будь ласка, не будьте тією людиною, яка намагається вийти раніше за всіх і грубить із цього приводу – це спричиняє непотрібний стрес у ваших попутників і порушує потік тих, хто виходить. Якщо у вас екстрена ситуація або вам потрібно встигнути на стикувальний рейс, це цілком зрозуміло, але будьте ввічливі.

Яких правил треба дотримуватися в літаку: не товпіться біля виходу на посадку або біля видачі багажу

Усі ми хочемо потрапити в літак якомога швидше, але товпитися біля виходу на посадку до того, як працівники назвуть вашу посадкову групу, не варто. Ви не потрапите на посадку раніше, і це тільки створить хаотичну штовханину без жодної причини. Точно так само не стійте поруч із каруселлю на видачі багажу. Зробіть кілька кроків назад і просто пройдіть уперед, щоб взяти свою сумку, коли ви її побачите. Якщо ви стоїте прямо біля бар’єра конвеєрної стрічки, ви заважаєте іншим побачити і дістати свою сумку.

Подорожі коштують дорого! Але у нас є для вас хитрощі, як заощадити. Дотримуйтесь цих простих порад.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version