Що колір вашої помади розповість про вашу особистість

Ви кокетливі й упевнені в собі чи більш сором'язливі та стримані? Вся справа у виборі кольору. Ви кокетливі й упевнені в собі чи більш сором'язливі та стримані? Вся справа у виборі кольору.
Що колір вашої помади розповість про вашу особистість
Як визначити характер за кольором помади, Джерело: freepik.com

Неважливо, віддаєте ви перевагу нюдовим матовим губам або чомусь яскравому і блискучому, вибір помади може багато чого сказати про вашу особистість. Найчастіше це одна з перших речей, яку помічають оточуючі. Колір помади свідчить про ваш настрій, і вам не потрібно нічого говорити, як вважає стилістка Ніна Варгас. Як же визначити характер за кольором помади?

WomanEL пропонує дізнатися від Варгас та інших експертів у сфері краси про те, що говорить про вас колір помади.

Як визначити характер за кольором помади: нейтральні кольори

Якщо ви тяжієте до нейтральних або нюдових відтінків, то спочатку можете здатися сором’язливою і стриманою. Але це не означає, що ви не думаєте і не докладаєте зусиль до свого образу. Варгас каже, що вибір помади, ближчої до вашого природного кольору губ, може означати, що ви хочете, щоб вас сприймали серйозно, але при цьому не надто голосно заявляли про себе.

Еймі Карр, візажистка і засновниця Voodoo Makeup, додає, що в цьому виборі є і практична складова. Нейтральний основний колір може поєднуватися з будь-яким кольором одягу чи нагодою.

Червоні

Використання червоної помади одразу говорить про те, що ви хочете, щоб вас помітили. Варгас каже, що такий вибір кольору часто свідчить про силу.

Елізабет Косич, засновниця Elizabeth Kosich Styling, описує людей, які обирають червону помаду, як упевнених у собі, пристрасних і лютих. Не дивуйтеся, якщо побачите, що в генерального директора сміливі червоні губи, або помітите, що ваша екстравертна і товариська подруга зробила цей відтінок своїм фірмовим.

Готові зробити літній манікюр? Тут ми ділилися свіжими ідеями, які відображають вайб сезону Рака.

Як визначити характер за кольором помади: рожеві

Що колір вашої помади розповість про вашу особистість
Ніжно-рожевий колір помади вибирають ніжні жінки. А яскраво-рожеві – життєрадісні та кокетливі, Джерело: freepik.com

Косич каже, що якщо ви виберете світло-рожеву помаду, оточення більше довірятиме вам. «Рожеві губи відображають наше внутрішнє виховання і створюють образ турботливої, ніжної і доброї особи».

А ось вибір яскраво-рожевого кольору говорить про грайливість або навіть флірт. Карр називає цей колір життєрадісним і каже, що ви, найімовірніше, виберете його, якщо хочете зробити свій образ більш кричущим.

Як визначити характер за кольором помади: прозорий блиск або без кольору

Прозорий блиск або повна відсутність кольору все одно багато що говорить про вашу особистість.

Цей колір обирає людина, яка не метушиться, не чіпляється до дрібниць і не одягається, щоб справити враження. Вони висловлюють свою думку без натяків і чекають, що інші або приймуть її, або відкинуть.

Якщо ви скористаєтеся блиском, ви отримаєте сяйво, не докладаючи до цього жодних зусиль. Такий вибір свідчить про те, що людина перебуває в русі й занадто зайнята, щоб витрачати час на нанесення помади.

Сміливі відтінки

Яскраво-фіолетовий блиск для губ? Майже чорна помада? Якщо ви вибираєте нестандартні кольори помади, ви, ймовірно, любите виділятися.

«Коли хтось фарбує губи в сміливий колір, це свідчить про те, що він не боїться самовиражатися», – каже візажистка Елайна Бадро. А Варгас додає, що яскраві кольори говорять про те, що ви весела і товариська.

А тепер давайте перейдемо до новинок у сфері макіяжу. Які засоби випустили в червні 2024 року?

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *