Як позбутися посічених кінчиків, на думку перукарів

Верните своим волосам самый шикарный вид. Поверніть своєму волоссю найшикарніший вигляд.
Як позбутися посічених кінчиків, на думку перукарів
Як швидко прибрати посічені кінці, Джерело: freepik.com

За допомогою укладки можна досягти красивого образу, але навіть найкращі образи не будуть вдалими, якщо ваші локони сухі, тьмяні або пошкоджені. Посічені кінчики – іноді їх називають трихоптилозом або шизотрихією – одна з найпомітніших ознак того, що ваш догляд за волоссям не відповідає вимогам. Гірше того, ламкі кінчики можуть іноді поширюватися вгору по волосяному стрижню і порушувати міцність пасом. Як швидко прибрати посічені кінчики?

WomanEL зібрав найкращі поради перукарів. Ось що вам допоможе повернути волоссю красу і здоров’я.

Що таке посічені кінчики?

Посічені кінчики виникають, коли кінці волосся – найстаріші та найкрихкіші частини – буквально розділяються на дві або більше частин. Волосся схоже на будь-які інші волокна. Коли воно стає дуже сухим і зношеним, воно стає крихким і може розщеплюватися, починаючи з кінчиків і продовжуючи до середини стрижня. Як каже перукар Кен Пейвз, у результаті волосся має вигляд і відчуття сухого, грубого, пухнастого й тьмяного.

Посічені кінчики можуть свідчити про те, що ваша лінія засобів для догляду за волоссям не відповідає вимогам або що ваше волосся піддається надмірному механічному впливу. Якщо ви помітили ламкість на кінцях локонів, це, як правило, ознака того, що настав час переглянути свої звички з догляду за волоссям.

Посічене волосся – це недобре, попереджає б’юті-експертка Ельба Родрігес. Хоча існує безліч засобів для маскування і відновлення посічених кінчиків, залишене без уваги волосся, що січеться, може переміщатися вгору по стрижню волосини, спричиняючи її нерівномірну довжину і змушуючи людей робити більш короткі укладки.

Чому в мене посічені кінчики?

Посічені кінчики можуть виникати з різних причин. Але найчастіше вони з’являються на волоссі, яке занадто часто піддається укладанню гарячими інструментами, фарбуванню, а також щоденному зносу. Часто люди, які постійно користуються плоскими випрямлячами, страждають від посіченого і сухого волосся. Деякі засоби для волосся, особливо ті, що містять спирт і ароматизатори, також можуть бути шкідливими і зневоднювальними.

Агресивні чинники довкілля, як-от сонце і забруднення, також впливають на якість вашого волосся. Вони роблять його більш схильним до пошкоджень, що може призвести до появи посічених кінчиків. Крім того, дієта впливає на стан шкіри, волосся і нігтів.

Як швидко прибрати посічені кінчики?

Як позбутися посічених кінчиків, на думку перукарів
Експерти кажуть, що головне це профілактика, але оскільки посічені кінчики неминучі, регулярне підстригання кінчиків волосся ще один важливий інструмент у вашому арсеналі по догляду за волоссям, Джерело: freepik.com
  1. Зробіть стрижку. Що б ви не робили, не намагайтеся видалити посічені кінчики, відриваючи кінці. Це може призвести до того, що ваші пасма почнуть розшаровуватися далі по стовбуру, що в кінцевому підсумку спричинить більш помітні проблеми. Стрижка або підрівнювання волосся професіоналом у салоні – найкращий спосіб позбутися посічених кінчиків.
  2. Уникайте техніки Velaterapia. Для видалення посічених кінчиків деякі люди обирають бразильську техніку стрижки свічкою, відому як Velaterapia, під час якої перукарі скручують різні ділянки волосся та проводять під ними запаленою свічкою. Однак, незважаючи на фоторезультат у короткостроковій перспективі, багато експертів з догляду за волоссям стверджують, що така процедура може пошкодити кутикулу волосся і в довгостроковій перспективі погіршити стан ваших пасом. І це в тому разі, якщо ви дозволите комусь підпалити ваше волосся, що є чималим ризиком.
  3. Скоротіть час між стрижками. Це може здатися нелогічним, але найкращий спосіб усунути посічені кінчики і зберегти здоров’я волосся без втрати довжини – це часті походи в салон. Люди, схильні до посічених кінчиків, повинні планувати відвідувати перукаря кожні шість тижнів.

Ваше волосся погано росте? Прискорте процес. Приймайте ці найкращі добавки, які рекомендують навіть лікарі.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version