Відкрийте для себе найкрасивіше місто Таїланду, що поєднує традиції та сучасність

Збираєтеся в подорож Таїландом? Тоді обов'язково відвідайте це місто. Це залежить від деяких факторів. Дізнайтеся про них.
Відкрийте для себе найкрасивіше місто Таїланду, що поєднує традиції та сучасність
Де в Таїланді найкрасивіше, Джерело: pexels.com

Багато хто обирає Таїланд для подорожі у 2024. І в цьому немає нічого дивного. Але що робити, якщо у вас не так багато часу на поїздку? Які місця побачити насамперед? Де в Таїланді найкрасивіше?

WomanEL знає відповідь на це запитання. Оточений високими горами і перетинається величною річкою, Чіангмай може похвалитися багатством природних красот. Між традиціями і сучасністю, Роза півночі – найкрасивіше місто Таїланду.

Колишня столиця королівства Ланна і друге за величиною місто Таїланду, Чіангмай сповнений культурних цінностей. Це чарівне місто зберігає атмосферу села, прагнучи зберегти свої традиції.

Де в Таїланді найкрасивіше: Буддійський центр у Чіангмаї

Відкрийте для себе найкрасивіше місто Таїланду, що поєднує традиції та сучасність
Чіангмай це неймовірно мальовниче місто з багатою культурою та архітектурою, Джерело: pexels.com

Усі дороги ведуть в історичний центр Чіангмая, який найкраще досліджувати на велосипеді або на сонгтхаеу, одному з червоних таксі загального користування. У центрі, оточеному частково збереженими кріпосними стінами, розташовано понад 300 буддійських храмів.

Серед найприкметніших храмів – Ват Пхра Сінгх, побудований у XIV столітті, який є прекрасним прикладом архітектури Ланна, а також Ват Чіанг Ман, найстаріший храм міста, в якому зберігаються знамениті Кришталевий Будда і Мармуровий Будда.

Відвідуючи їх, ви можете скористатися можливістю дізнатися більше про буддійські ритуали і навіть взяти в них участь, як, наприклад, у храмі Ват Кет. У храмі Ват Пхра Тхат Дой Сутхеп навіть проводяться бесіди з ченцями, щоб допомогти монахам попрацювати над своїм знанням англійської мови!

Сучасні творіння та традиційні ремесла

Протягом усього року Чіангмай оживає завдяки фестивалям, присвяченим місцевій культурі та традиціям. Під час фестивалю Лой Кратонг місто осявається тисячами плаваючих і літаючих ліхтариків. А Фестиваль квітів у лютому висвітлює місцеві садівничі традиції.

Усе це означає, що Чіангмай – великий центр тайських ремесел. Навколишні села – це багатовікові центри виробництва шовку, виробів зі срібла, кераміки та різьблення по дереву. Бо Санг, розташований за 5 км, спеціалізується на виробництві парасольок, на честь яких щороку в січні проводиться мальовничий фестиваль з парадами, демонстраціями ремесел і… конкурсами краси.

За більш сучасними речами вирушайте в Німманхемін, модний район Чіангмая, улюблений експатами. Його жваві вулиці заповнені галереями сучасного мистецтва, ресторанами високого класу і дизайнерськими бутиками.

Не витрачайте занадто багато під час подорожі! Ми знаємо деякі хитрощі, як вам заощадити.

Нічна гастрономія

Сцена вуличної їжі та нічні ринки Чіангмая – це серце тайської кулінарної культури. Найважливіший недільний нічний ринок, або Прогулянкова вулиця, перетворює старе місто на вибух ароматів і фарб на всю округу.

Тут ви зможете відкрити для себе вражаючий асортимент місцевих страв, від кхао сой (типово північного супу з локшиною карі) до сай уа (гострої ковбаси), які можна їсти на ходу або в більш відомих ресторанах. Місцеві фрукти, сушену рибу, лікарські трави і свіжі квіти можна знайти на прилавках у таких місцях, як знаменитий ринок Варорот.

Нарешті, низка ресторанів (Tong Tem Toh, The House by Ginger) взялися за відродження місцевої кулінарії з більш бістрономічним ухилом.

Де в Таїланді найкрасивіше: природа в Чіангмаї

Незважаючи на насичене міське життя, Чіангмай, як і раніше, тісно пов’язаний зі світом природи. Річка Мае Пінг, життєва артерія Чіангмая, витончено звивається через усе місто. Мальовничі круїзи, ресторани на березі річки і плавучі ринки оживляють цю річку, яка відіграє найважливішу роль у зрошенні регіону.

Парки і сади, розкидані по всьому місту, такі як парк Буак Хард і ботанічний сад королеви Сірікіт, – це поетичні місця для зупинки. На заході, в національному парку Дой Сутхеп-Пуї, розташований казковий водоспад Має Са, який стікає восьмими сходами і відкриває шлях до пішохідних стежок.

Чіангмай – ідеальна база для дослідження північного Таїланду. Ви можете здійснити одноденні поїздки в етичні слонячі заповідники, на рисові поля з терасами або на вершину Дой Інтханон, найвищу точку країни. Обов’язково робіть це в сухий сезон, з листопада по лютий.

Поки не готові вирушити до Таїланду? Виберіть Грецію! Тут ми ділилися ідеями, що подивитися в Афінах.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *