Молитва о Божьей силе в защите Украины

Эти слова помогут в сложные времена... Ці слова допоможуть у складні часи...
Молитва про Божу силу в захисті України
Молитва про Божу силу в захисті України. Джерело: pinterest.com

Какое будет развитие ситуации в Украине, точно не знает никто. Однако в этой ситуации есть только одна правильная инструкция для христиан – молитва о Божьей силе в защите Украины, пишет WomanEL.

Сейчас, как никогда, украинцам нужно непрестанно усиленно молиться, пока не исчезнут не только войска из границ, но даже военные слухи.

Молитва о Божьей силе
Молитва верующих действует невероятным образом. Источник: pinterest.com

Молитва про Божу силу в захисті України

Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь всіх володарів, Який сказав, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї. Ти, що припиняєш війни до кінців землі, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці!

Будь поміччю народу українському, захистом і силою, і міццю, кам’яною горою й огорожею від ворогів російських, що прийшли в наш край. Нехай звеличиться слава Твоя Боже у вишніх і у всьому світі, нехай прийде на землі українській звільнення від загарбників та мир і благовоління.

Зупини Господи вбивство невинних, руйнування і спустошення міст, сіл і домівок, знищення народ України. Пошли всім, хто переступає кордони наші – страх, воїнству і народові нашому – силу, міць та Твоє керівництво.

Озброй нас могутністю Твоєю, бо силою Твоєю ослабнуть та падуть війська ворожі. Зодягни нас силою Твоєю, щоб знищили ми злі наміри проти України могутністю Твоєю і небесною силою Твоєю.

Пошли воїнам нашим охорону, а ворогів змусь тікати від шуму вітру та своєї тіні. А нам пошли швидкий мир та захист Твій. Просимо про припинення війни та мир в наш край в Ім’я твоє Боже. Амінь.

Также молитву от войны в Украине читайте здесь.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *