Молитва в поминальные дни о душах умерших

Молимся за усопших, вспоминаем их, благодарим, просим Бога за них... Молімося за спочилих, згадуймо їх, дякуємо, просімо Бога за них...
молитва у поминальні дні об’єднує нас у вічній любові
Молитва у поминальні дні об’єднує нас у вічній любові. Джерело: pinterest.com

Смерть не уничтожает любви и души, а молитва в поминальные дни объединяет нас в любви вечной. Церковь устанавливает особые дни, чтобы почтить тех, кто завершил свой земной путь, пишет  WomanEL.

Молитва в поминальные дни.
Молитва в поминальные дни. Источник: pinterest.com

Молитва в поминальные дни о душах умерших

Згадай, Господи Боже наш, у вірі та надії на життя вічне покійних рабів Твоїх (імена). І, як Благий і Людинолюбець, що гріхи відпускаєш і брехню знищуєш, ослаб, відпусти і прости всі гріхи їх вільні і мимовільні.

Визволь їх від вічної муки та вогню геєни і даруй їм причастя і насолоду вічних Твоїх для тих, хто любить Тебе. Тому що вони хоч і згрішили, але не відступили від Тебе. Абез сумніву в Отця і Сина і Святого Духа вірували. А у Трійці славного Бога і Трійцю в Єдності православній до останнього подиху свого сповідали.

Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зі святими Твоїми, як Щедрий, мир, бо немає людини, яка жила і не згрішила. Бо Ти один без жодного гріха, і правда Твоя – правда вічна. Ти один Бог милості та щедрот, і людинолюбства. І Тобі славу посилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, тепер і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитву за упокой души воинов, уложивших жизнь за веру и Родину, читайте здесь.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *