Чому Труха «мочить» Кличка: коментарі засновника ТГ-каналу Максима Лавриненка

«Я просто патриот своего города и мне небезразлично...» «Я просто патріот свого міста і мені не байдуже...»
МАКС ЛАВРИНЕНКО: роман з Дашею Квітковою, хто такий Николаевский Ванёк, 17 років без алкоголю, сім'я

Слава Дьомін відомий своїми відвертими, а часом і провокативними інтерв’ю, пише WomanEL. Сьогодні ведучий поспілкувався із засновником популярного телеграм-каналу «Труха» Максимом Лавриненком про київські реалії, замовні статті та про те, чому «Труха» «мочить мера столиці.

Слава Дьомін важає, що зараз на каналі чітко просліджується «мочилово» мера, схоже на заказуху. Проте, Максим Лавриненко зазначає, що це ніяка не заказуха, це — позиція адмінів.

Чому Труха «мочить« Кличка: коментарі засновника ТГ-каналу Максима Лавриненка
Чому Труха «мочить« Кличка: коментарі засновника ТГ-каналу Максима Лавриненка. Джерело: youtube.com

Коли затопило Київ, я писав в Інсті, мемчік мені сподобався… Ну, про Кличко якийсь мем був, що він там топить Київ. Вже не пам’ятаю сам жарт, але це ж не заказуха, це не мочилово. Це моя позиція,

зізнався Максим.

Засновник «Трухи» мешкає в Києві 2 роки. Він бачить багато того, що меру можна було б робити краще. Він намагається контролювати ту інформацію, яка присутня на каналі, але тоді, коли вона до нього доходить.

Тобто, ми не ставимо якусь заказуху. Можливо, це адмін, який теж живе в Києві на тих станціях метро, які закрили вже кілька місяців і віін біситься. І звісно, це якась така ненавість до мера особиста. І він буде при першій ліпшій можливості це викладати,

зазначив Лавриненко.

Не обійшов Слава Дьомін і тему мосту Кличка на Оболоні, який хитався і збирав купу коментарів під новинами на каналі. І виглядало це все, на думку ведучого, як травля мера. Хоча, за словами засновника «Трухи», він два роки в Києві і всі два роки чекав на відкриття цього мосту. Вони з дружиною на самокатах в перший же день по острову покатались, подивились – прикольно, але побачили й багато мінусів.

Максим Лавриненко
Засновник популярного телеграм-каналу «Труха» Максим Лавриненко. Джерело: youtube.com

Майже всі з Києва їдуть подивиться, що то за міст. А там туалети в 19 вже зачиняються. Люди приїжджають і не можуть в туалет сходити… Я в перший же день, коли Кличко відкрив міст, приїхав. І перше, що я побачив – він дуже вузький, там немає дорожок для самокатів, для велосипедів. І він дійсно хитається, але я вирішив, що не буду нічого адмінам казати. Ну я так пройшовся, для себе відмітив – прикольно. Тож, коли адмін в «Труха Київ» про це напише, що це – мочилово Клічка?

розповів Максим.

За словами Максима Лавриненка – він просто патріот свого міста і йому не байдуже. Так само і в Києві відбувається. І вся справа в тому, як сприймати інформацію: як заказуху, як «мочилово» мера чи просто треба краще робити свою справу… А про те, чому «Труха» постить фейки та наводить паніку, ми розповідали раніше.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version