Їжа як мистецтво: 5 трендів фуд фотографіі‌ 2024 року

Актуальність та візуальна привабливість... Актуальність та візуальна привабливість...
Їжа як мистецтво
Їжа як мистецтво. Джерело: Instagram

Розвиток фуд фотографії не стоїть на місці, і у 2024 році чітко виділяються кілька яскравих трендів. Їжа як мистецтво захоплюює увагу як професіоналів, так і любителів. WomanEL розповідає про 5 основних напрямків, що наразі найбільш популярні, на думку Primeclass Photo.

Їжа як мистецтво: 5 трендів фуд фотографіі‌ 2024 року
Їжа як мистецтво: 5 трендів фуд фотографіі‌ 2024 року. Джерело: Instagram

Яскраві та насичені кольори

Після тривалого використання холодних кольорів, 2024 рік приносить теплі. Бурштиновий, ніжний жовтий та романтичний глиняний рожевий, теракота та абрикос допоможуть створити атмосферу комфорту, а акцентні сині та червоні відтінки додають яскравості.

Використання яскравих і контрастних кольорів для підкреслення свіжості та апетитності страв. Це допомагає створити візуально привабливі знімки, які одразу ж привертають увагу глядачів.

Мінімалістичні композиції

Простота і чистота у композиціії залишаються популярними. Мінімалізм дозволяє зосередитися на основному елементі страви, підкреслюючи його текстуру та деталі. Фокус в кадрі має бути зосереджений на самій їжі чи напоях, а не на ідеально облаштованому фоні. Чим простіше фото — тим краще.

Тренди фуд фотографіі‌ 2024 рок
Тренди фуд фотографіі‌ 2024 року. Джерело: Instagram

Інтригуюче подавання

Використання нестандартних способів подавання їжі, включаючи незвичаи‌ні тарілки, підставки та прикраси. Це додає інтересу і робить фотографії більш захопливими.

Природні та сільські елементи

Використання дерев’яних поверхонь, тканин та природних матеріалів для створення затишної та автентичної атмосфери. Такий підхід додає знімкам тепла та натуральності.

Для композиції найкраще використовувати великі, малі та середні форми. Фонові тканини варто використовувати тільки натуральні, позачасові. Столове приладдя — краще матове, щоб не створювати яскравих відблисків.

експериментуйте, комбінуйте, будьте сміливими
Експериментуйте, комбінуйте, будьте сміливими. Джерело: Instagram

Інноваційні десерти

Сучасні та креативні підходи до оформлення десертів, включаючи використання молекулярної кухні, незвичайних форм і кольорів. Це створює ефект «вау» і робить фотографіі‌ дуже оригінальними.

Отже, експериментуйте, комбінуйте, будьте сміливими та спробуйте інтегрувати ці привабливі тренди у свої роботи. Раніше Андре Тан розкрив головні тренди осені-2024.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *