Що зробити, якщо жуйка прилипла до ваших простирадл: хитрий лайфхак

Помітили на постільній білизні жуйку? Вона ніяк не хоче відлипати? Зробіть наступне. Помітили на постільній білизні жуйку? Вона ніяк не хоче відлипати? Зробіть наступне.
Що зробити, якщо жуйка прилипла до ваших простирадл: хитрий лайфхак
Як прибрати прилиплу жуйку з килима або постільної білизни, Джерело: freepik.com

Уявіть, що ви забралися в ліжко вночі, бажаючи затишно влаштуватися між простирадлами, як раптом ваш великий палець ноги торкнувся чогось липкого. Те, чого там бути не повинно: шматочок жувальної гумки. Незалежно від того, як вона там опинилася, це може бути досить неприємним сюрпризом. Жуйку буває важко видалити просто пальцями, вона прилипає до простирадла і не бажає відклеюватися. Як же прибрати прилиплу жуйку в цьому випадку?

WomanEL запевняє, що у вашій шафі знайдеться безліч побутових інгредієнтів і засобів, які допоможуть позбутися її. Ви можете використовувати такі засоби, як спирт, оцет і навіть морозильник або праску, щоб назавжди позбутися жувальної гумки.

Як прибрати прилиплу жуйку: пограйте з температурою

Морозильні камери стануть у пригоді вам не тільки для зберігання морозива. З їхньою допомогою ви зможете видалити жуйку з ваших простирадл, радить Eco Removal Systems. Коли жуйка замерзає, вона твердне, стає менш липкою і, отже, легше видаляється.

Тому, якщо ви виявили жуйку на простирадлах, покладіть їх у поліетиленовий пакет і покладіть у морозильну камеру на одну-дві години або доти, доки жуйка повністю не замерзне. Тепер застиглу жуйку буде набагато легше видалити. Після того як ви дістанете їх, просто зішкребіть жуйку ножем для масла або кредитною карткою. Або скористайтеся пальцями.

Якщо ваші простирадла занадто великі, щоб поміститися в морозильній камері, або там занадто тісно, не турбуйтеся. Візьміть пакет для заморозки або кілька кубиків льоду і покладіть їх у поліетиленовий пакет. Помістіть його над жувальною гумкою на 20-30 хвилин, поки шматочок не стане досить холодним і твердим, щоб його можна було вийняти. Це також спрацює, якщо жуйка опиниться на килимі.

Якщо вам більше подобається нагрівання, можна скористатися праскою. Візьміть шматок картону і покладіть його на жуйку. На середньому вогні пропрасуйте праскою бік одягу. Під впливом тепла жуйка розплавиться і перейде на картон. Тільки будьте обережні, щоб праска не нагрілася занадто сильно! Ви можете ненавмисно розплавити гумку, замість того щоб просто розпушити її.

А ви знали, що алюмінієву фольгу можна використовувати в побуті? Ось як вона допоможе вам у сушінні та пранні.

Як відтерти жуйку з простирадла за допомогою побутових засобів

Що зробити, якщо жуйка прилипла до ваших простирадл: хитрий лайфхак
Мало хто здогадується, але прибрати прилиплу жуйку допоможе теплий оцет, Джерело: freepik.com

Оцет – універсальний засіб для дезінфекції та чищення. Це найкращий спосіб видалити жуйку з одягу, але він може спрацювати і для ваших простирадл. Розігрійте трохи простого білого оцту в мікрохвильовій печі, поки він не стане теплим, але не гарячим. Занурте в оцет запасну зубну щітку або ватну кульку і починайте розчісувати або протирати жуйку, поки вона не почне відклеюватися від тканини. Кислота оцту розм’якшить жуйку, що полегшить її видалення з улюбленої постільної білизни. Відокремте жуйку пальцями або ножем для масла.

Ще один побутовий предмет, який допоможе вам видалити жуйку з простирадл, – це спирт для протирання. Спирт розпушить полімери, що містяться в жуйці. За допомогою губки або ганчірки, змоченої в спирті, натисніть на жуйку не менше ніж на 30 секунд. Коли спирт висохне, жуйка легко відскоблиться. Якщо у вас шовкові або атласні простирадла, переконайтеся, що спирт не пошкодить тканину.

Що ще потрібно зробити

Після видалення більша частина залишків жуйки має зникнути. Щоб закінчити роботу, нанесіть на пляму суміш засобу для миття посуду та оцту і залиште щонайменше на 15 хвилин.

Після видалення жувальної гумки обробіть речі та виперіть їх. Після прання перевірте, чи не залишилося залишків, потім покладіть їх у сушарку, і все готово. Попередження: ніколи не періть і не сушіть постільну білизну до того, як видалите жуйку. Жуйка може розплавитися. І тоді ви і ваші простирадла будуть у жахливому стані. Якщо пляма все ще залишається, знову обробіть її сумішшю мийних засобів і повторіть процес прання.

Але яку температуру використовувати для прання постільної білизни? Завдяки цьому матеріалу ви дізнаєтеся основні правила.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *