Андре Тан признался в любви и заговорил об украинцах

Дизайнер с мировым именем, открывающий для себя ценность Украины. Дизайнер зі світовим ім'ям, що відкриває для себе цінність України.
Андре Тан визнає своє кохання до України: дизайнер, який здивований та вражений українцями і рідною мовою.
Андре Тан визнає своє кохання до України: дизайнер, який здивований та вражений українцями і рідною мовою. Джерело: instagram.com/andre_tan_official

Украинский дизайнер Андре Тан стал героем неожиданного признания о своем отношении к украинскому языку и нации. Известный своим творчеством и дизайнерскими достижениями, Тан не только рассказал об Украине в контексте книги рекордов Гиннеса, но и поделился своим путём изучения украинского языка, пишет WomanEL.

На своей странице в Instagram Андре Тан признает, что, несмотря на свои происхождения и украинские корни, он никогда не общался на родном языке до последних лет.

У нас не было даже такого предмета, как украинский язык, до 5-го класса,

рассказал знаменитость.
Тан читает стихотворение Павла Глазового на украинском языке.
Андре Тан читает стихотворение Павла Глазового на украинском языке. Источник: instagram.com/andre_tan_official

Андре отметил, что Украина, помимо прочих своих рекордов, сама по себе рекордсмен — крупнейшая территория Европейского континента. Вспомнив другие достижения украинцев, от самой певческой нации до самого мощного самолета «Мрія», Тан также отметил свое личное участие в книге рекордов как самого молодого успешного дизайнера Украины.

Но сейчас не об этом — я хочу признаться в любви нашему украинскому языку! Мне сложно давалось обучение, но сейчас я обожаю нашу соловьину и уверен, что она должна быть занесена в книгу рекордов как самая милозвучная,

добавил модельер.

Реакция Сети:

  • Так ценно, так душевно слышно людей, которые переходят на украинский. Благодарю вас;
  • Лучшие мужчины мира — украинцы;
  • Спасибо за Ваш месседж в общество;
  • Вы так талантлив и многогранен.

В своем видео Тан также продемонстрировал свое умение читать стихи отечественных поэтов, а именно поэзию Павла Глазового. Звезда также признает украинцев талантливейшей нацией. Андре выражает свою любовь и уважение к родному языку и культуре, подчеркивая, что изучение украинского языка стало для него важным шагом преданности своим корням.

К слову, недавно сексуальная капсула одежды Андре Тана зажгла Неделю моды в Париже.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Андре Тан зізнався у коханні та заговорив про українців

Дизайнер с мировым именем, открывающий для себя ценность Украины. Дизайнер зі світовим ім'ям, що відкриває для себе цінність України.
Андре Тан визнає своє кохання до України: дизайнер, який здивований та вражений українцями і рідною мовою.
Андре Тан визнає своє кохання до України: дизайнер, який здивований та вражений українцями і рідною мовою. Джерело: instagram.com/andre_tan_official

Український дизайнер Андре Тан став героєм несподіваного зізнання про своє ставлення до української мови та нації. Відомий своєю творчістю і дизайнерськими досягненнями, Тан не лише розповів про Україну в контексті книги рекордів Гіннеса, а й поділився своїм шляхом вивчення української мови, пише WomanEL.

На своїй сторінці в Instagram Андре Тан визнає, що, попри своє походження та українське коріння, він ніколи не спілкувався рідною мовою до останніх років. 

У нас не було навіть такого предмета, як українська мова, до 5-го класу,

розповів знаменитість.
Андре Тан читає вірш Павла Глазового українською мовою.
Андре Тан читає вірш Павла Глазового українською мовою. Джерело: instagram.com/andre_tan_official

Андре зауважив, що Україна, крім інших своїх рекордів, є сама собою рекордсменом — найбільшою територією Європейського континенту. Відзначивши інші досягнення українців, від найспівочішої нації до найпотужнішого літака «Мрія», Тан також наголосив на своїй особистій участі у книзі рекордів як наймолодшого успішного дизайнера України.

Але зараз не про це — я хочу зізнатися у коханні нашій українській мові! Мені складно давалося навчання, але зараз я обожнюю нашу солов’їну та впевнений, що вона повинна бути занесена в книгу рекордів як наймилозвучніша,

додав модельєр.

Реакція Мережі:

  • Так цінно, так душевно чути людей, які переходять на українську. Дякую вам;
  • Найкращі чоловіки світу — українці;
  • Дякую за Ваш меседж у суспільство;
  • Який Ви талановитий та багатогранний.

У своєму відео Тан також продемонстрував своє вміння читати вірші вітчизняних поетів, а саме поезію Павла Глазового. Зірка також визнає українців найталановитішою нацією. Андре виражає свою любов і повагу до рідної мови й культури, підкреслюючи, що вивчення української мови стало для нього важливим кроком відданості своєму корінню.

До слова, нещодавно сексуальна капсула одягу Андре Тана запалила Тиждень моди у Парижі.

Комментировать

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *