Чому alyona alyona покидає сцену?

Временный перерыв артистки. Тимчасова перерва артистки.
Alyona Alyona бере паузу: реперка оголосила про тимчасовий відхід від сцени.
Alyona Alyona бере паузу: реперка оголосила про тимчасовий відхід від сцени. Джерело: instagram.com/alyona.alyona.official

Реп-виконавиця alyona alyona заявила про тимчасове припинення своєї музичної кар’єри. Артистка пояснила, що це рішення пов’язане з проблемами зі здоров’ям, які погіршилися через безперервні гастролі й постійні переїзди, пише WomanEL.

Alyona планує не виходити на сцену протягом трьох місяців і присвятити цей час відновленню сил. Зірка додала, що останнім часом багато уваги приділяла роботі, а зараз має намір виділити більше часу для себе й своїх потреб.

alyona alyona залишає музику.
alyona alyona залишає музику. Джерело: instagram.com/alyona.alyona.official

Не буду розкривати всіх подробиць, лише скажу, що постійний перетин кордону витягнув із мене всі сили — як моральні, так і фізичні, а ще добряче вдарив по здоров’ю. Я буду розповідати, що говорять мої аналізи і т.д. Але я не буду давати концерти. За останні півтора року я дуже мало приділяла часу тому, що турбує особисто мене. Пережиті стреси почали вилазити боком — це я можу констатувати точно,

поділилась співачка.
alyona alyona залишає музику.
alyona alyona залишає музику. Джерело: instagram.com/alyona.alyona.official

Реакція фанатів:

  • Бережіть себе, Ви така яскрава та сильна;
  • Сил вам і міцного здоров’я, швидкого відновлення;
  • Беріть паузу, здоров’я то головне.

Зараз реперка намагається знайти баланс між творчістю та своїм здоров’ям. Вона також обіцяє залишатися активною у соціальних мережах і спілкуватися зі своїми фанами, навіть якщо не виступатиме на концертах протягом цього періоду. alyona alyona розраховує на те, що відпочинок і робота над собою допоможуть їй повернутися до творчості в гарному стані та з новою енергією.

До слова, нещодавно знаменитість приєдналася до актуального тренду серед зірок і поділилася своєю фотографією у бікіні.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *