Маніфест пошуку свого життя: у MBreeze новий музичний реліз

Группа воспела благодарность за жизнь. Гурт оспівав вдячність за життя.

Український гурт «MBreeze» представив новий трек, який називається «Кіно». Ця пісня розповідає про пошук себе та вміння цінувати кожну мить життя, пише WomanEL. Головний герой пісні — це кожна людина, яка іноді переживає щасливі моменти, а іноді зазнає невпевненості. Композиція закликає до пошуку режисера власного життя і відповідей на питання про мету та сенс існування.

Олександр Біляк, фронтмен гурту, поділився, що пісня зазнала трансформації після останніх подій і набула нового присмаку й сенсу. Лірика закликає вчитися жити та залишатись вдячними за кожен момент життя, навіть в умовах змін і випробувань.

У «MBreeze» нова музична прем'єра.
У «MBreeze» нова музична прем’єра. Джерело: прес-група

«Кіно» — це не лише музика, а й повчальний наратив. Ілля Біляк, ударник гурту, розповів, що спочатку пісня була написана під фортепіано і привернула його увагу, як історія, що розриває душу. Тому гурт планує випустити і піано версію пісні.

У «MBreeze» нова музична прем'єра.
У «MBreeze» нова музична прем’єра. Джерело: прес-група

Нова робота «MBreeze» — це поєднання життєрадісної і надихаючої танцювальної музики з глибоким й сумним текстом. Пісню вже можна послухати на різних стрімінгових платформах, а також переглянути відеоряд. Новий реліз гурту створює можливість зануритися у власний внутрішній світ і роздуми, нагадуючи, що кожен момент життя є цінним.

До слова, нещодавно дует Bloom Twins присвятив українцям епатажний трек.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *